UPA: 70-ta rocznica powstania zbrodniczej organizacji na Ukrainie – Obchody.

Tak pamięta się o zbrodniczej, ludobójczej organizacji Bandery – UPA, która ma na sumieniu śmierć setek tysięcy ofiar: Polaków, Ukraińców, Żydów, Ormian, Rosjan, Słowaków, Holendrów, Niemców, i wielu innych narodowości…

Inne relacje:

korrespondent.net ?????? ??? (kocham UPA)

Bojcy za swobodę Ukrainy….

W naszych mediach bez echa….

Niech wykluwa się wroga siła, pełna nienawiści do wszystkiego co ludzkie,rasizm i nacjonalizm w najczystszej postaci.
Lecz ze strony matuszki Unii brak reakcji… – a jak będzie za późno wtedy może, ktoś się odezwie…

O co w tym wszystkim chodzi? Lepiej wspierać popleczników nacjonalistycznych? Timoszenko i Juszczenkę?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “UPA: 70-ta rocznica powstania zbrodniczej organizacji na Ukrainie – Obchody.”

  1. Timoszenko nigdy nie byla poplecznikiem nacjonalistow. To zwyczajna oportunistka.
    Dziwie sie czemu nie ma reakcji jak obchodzi sie rocznice Armii Czerwonej albo rewolucji pazdziernikowej. Ci to maja na sumieniu grube miliony. Albo rocznice zwyciestwa na faszyzmem ktora rowna sie z rocznica zniewolenia i wymordowania calych narodow. Dwulicowosc?

    1. O to kolega mało wie… – proponuję uważniej śledzić serwisy ukraińskie i wypowiedzi Timoszenko… A może kolega reprezentuje relatywizujące grupy specjalne w naszym kraju? Wiadomo jakie zresztą…. Pozostałej części wypowiedzi nie rozumiem… Jeżeli jest to zarzut wspierania czerwonych to jest on zabawny warto wczytać się dokładnie w to co piszę w innych postach – komuniści nie są specjalnie jakimiś moimi ulubionymi partyjniakami tak samo jak narodowi socjaliści czy nacjonaliści ukraińscy… problem tkwi gdzie indziej: o komuchach wszyscy gadają w tym kraju jak najęci a o bandytach z pod znaku tryzuba cisza. Dlaczego?

Możliwość komentowania jest wyłączona.