„USA musi zaatakować Rosję” – (?) Materiał dyskusyjny? A może …

Znalazłem dla Was drodzy Czytelnicy przy pomocy kolegi Wojtka materiał, który tylko tytularnie wydaje się absurdem. Szczególnie po ostatnich moich rozmowach z Ukraińcami, mającymi bardzo podobny punkt widzenia…

Niemniej zapraszam do przeczytania i analizy artykułu.

I otwarcia umysłu na różne ewentualności…

Jedno zdanie z tekstu:
„…Wyeliminowanie tych dwóch państw doprowadzi do zmiany systemu globalnego. Zrealizuje się to o czym mówił George Bush senior, czyli wdrożenie nowego systemu gospodarczego NWO ? Nowy Porządek świata….”

Myślmy jak to zrobić, aby nie wciągnąć się do konfliktu po żadnej ze stron – w naszym przypadku obie nie gwarantują nam spokoju…
Wbrew pozorom może bardziej spokojna jest strona trzecia – Zbrojna Neutralność. I to zbrojna do bólu.

(Jeszcze jeden komentarz z materiału:
USA musi zaatakować, ponieważ wszystko przegrywa. No może w jednym są niepokonani ? w propagandzie medialnej. To mają opanowane do perfekcji. Nawet w Polsce wiele ludzi wierzy, że Majdan to robota Putina, a USA stoi z boku i tylko się przygląda.

Czy to wszystko oznacza, że Rosja i Chiny, to rycerze na białym koniu niosące światu pokój?

Nic z tego. Gdyby to oni zarządzali światową gospodarką nie byłoby nic lepiej. Widać to po gospodarce rosyjskiej. W kraju, w którym jest mnóstwo surowców, gdzie bankierzy nie zdominowali gospodarki, zarobki powinny być zbliżone do niemieckich. Tymczasem Putin woli trzymać lud za gardło z głodowymi wynagrodzeniami, a kapitał transferować do oligarchów.” – coś podobnego słyszałem ostatnio z ust człowieka który na pewno wcześniej nie czytał tego materiału, skąd ta zbieżność, czyżby właściwy tok rozumowania?)

Całość na: USA musi zaatakować Rosję

Informacja o dostarczaniu broni z Emiratów Arabskich dla Ukrainy: Arabowie – dadzą broń Ukrainie
Najwyższy Dowódca Sił Zbrojnych Zjednoczonych Emiratów Arabskich, książę Mohammed bin Zayed Al Nahyanen porozumiał się z prezydentem Poroszenką w tej sprawie. Krążą plotki (czy uzasadnione – nie wiem), że to państwo jest przedłużeniem ramienia USA.

Teoria spiskowa?
Inne informacje jakie słyszałem osobiście od Ukraińców, mówią o Majdanie, który był przygotowany, gdzie część organizujących osób była opłacana, rozdawano kanapki, napoje – a nawet rzeczy (nowe, z metkami z Arizony z sierści wielbłądziej – drogie produkty).
Ludzie brali co chcieli, były przygotowane miejsca do spania. Wytworzono specyficzną, ciepłą atmosferę – rodziny.
Czy było to spontaniczne czy celowe? Po depresji związanej z ofiarami, znaleźli się Ukraińcy, którzy racjonalnie przemyśleli te działania.
Wnioski jakie się im nasunęły są raczej niepopularne w kwestiach poruszanych przez media rządowe u nas czy w wielu innych państwach na świecie. Mówią raczej o spiskowej teorii, jednak rozumowo nie można odmówić tym poglądom logiki.
Jakie to wnioski? O sprawczej roli państwa zza oceanu.
Nie przychylam się do teorii tej czy np. innej – mówiącej o latach przygotowań Rosji do przejęcia wschodu Ukrainy – też nie mam na to dowodów.
W przypadku Majdanu dowodem mogłyby być metki na rzeczach pochodzące z Arizony z napisem made in USA, ale może to za słaby dowód? Może ktoś specjalnie je tam firmowo poprzyszywał?
Kto wie…

Po prostu słucham. Przyglądam się i analizuję.
Kto ma czas i umie robić to samo – zachęcam.


Polecane: Robert Brzoza

Szczególnie: Komu służyć: Rosji czy USA?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “„USA musi zaatakować Rosję” – (?) Materiał dyskusyjny? A może …”

Możliwość komentowania jest wyłączona.