W końcu: dlaczego Kulczyk dostał koncesję na A2 – będzie śledztwo.


(foto: odcinek autostrady A2 daleko od Poznania, w okolicy zjazdu na Miejscowość Świebodzin – tylko w takich miejscach nie ma korków)

Wszyscy kierowcy korzystający z odcinków A2 wiedzą doskonale, że ten odcinek nadzorowany przez firmy Kulczyka jest nie tyle najdroższy w Polsce, ale chyba najdroższy w Europie w stosunku do długości odcinka.
Wszyscy wiemy, że w ogóle brak pasa trzeciego na obwodnicy dookoła Poznania okazał się wielki błędem. Nie pojmuję (jak i wielu poznańskich kierowców) że nie przewidziano wzmożonego ruchu lokalnego przy fazie projektowania i budowy, co w połączeniu z ruchem ogólnopolskim daje prawie co dzień korki na tym odcinku.
Generalnie wygląda to na wielki bubel.

Prokuratura zbada okoliczności nadania koncesji na budowę autostrady A2 – Będzie śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia przez urzędników obowiązków przy podpisywaniu umów koncesyjnych na budowę autostrady A2 między Koninem a Świeckiem, czyli tzw. autostrady Kulczyka ? informuje …

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.