W polskim konslulacie na Ukrainie przerzucano kobiety do Unii w celach…seksualnych ?

„Ukraińska Straż Graniczna twierdzi, że polski konsulat w Łucku wydawał wizy Ukrainkom wykorzystywanym seksualnie w Niemczech. W zeszłym tygodniu wszyscy pracownicy zajmujący się tymi dokumentami zostali zwolnieni przez polski MSZ.”

W tak korupcjogennym kraju jak Ukraina wszystko jest możliwe. Nie było wyjazdu w którym brałem udział, gdzie milicja ukraińska nie żądałaby łapówek od nas…
To się udziela wszystkim. Ponoć firmy niemieckie działające na Ukrainie mają specjalny 10% naddatek na łapówki.

Źródło cytatów: Skandal w polskim konsulacie na Ukrainie

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “W polskim konslulacie na Ukrainie przerzucano kobiety do Unii w celach…seksualnych ?”

 1. „W tak korupcjogennym kraju jak Ukraina wszystko jest możliwe.”
  ale tu nie chodzi o Ukrainę, tu chodzi o korupcję w szeregach MSZ
  czy zdarzyło się w jakimś innym kraju, że pracownikami resortu spraw zagranicznych jest banda tanich alfonsów?
  no bo ktoś jednak został zwolniony, tym samym MSZ przyznało się, że jego pracownicy brali w tym procederze czynny udział
  a co w tym samym czasie porabia solidaruch tow. Sikorski? dlaczego jeszcze nie złożył dymisji? dlaczego jeszcze nie został odwołany ze stanowiska? czy może nie poniesie żadnych konsekwencji za totalne bagno, jakim pod jego kierownictwem stał się MSZ?
  czy winni stręczycielstwa, czy wręcz handlu ludźmi, pracownicy MSZ zostali zwolnieni czy też przesunięci na inne, odpowiedzialne stanowiska?

Możliwość komentowania jest wyłączona.