„Wybiórcza” zauważyła Kukiza – mainstream walczy z niezależnym kandydatem.

I dobrze. To znaczy, że zaczynają się bać naszego Kandydata. Tekst w mainstreamowej generalnie banalny, zbyt wiele nie umieli napisać. Próbują się nieudolnie naigrywać z powtarzalności wypowiedzi Kukiza o JOW- jakby nie pojmowali że to po prostu wzorowanie się na ich działaniu – tylko „młócka mózgowa” moze przynieść efekt u społeczeństwa lemingo-podobnego (nie wszyscy, jednak grupa docelowa czytająca mainstream raczej ulega degradacji myślowej.
wyborcza

„Wolty” sugerują że Kukiz zmiennym jest. Cóż stałość w uczuciach politycznych nie jest jakoś standardem polskiej sceny politycznej – może się wzoruje? A tak na poważnie to tylko krowa nie zmienia swoich poglądów i ci co doją kasę z państwa siedząc na stołkach władzy…
Wiadomo dlaczego nie zmieniają.
Jeżeli Kukiz czy inni zmieniają swoje zapatrywania to dobrze o nich świadczy znaczy: dostrzegają błędy i minusy.
Tak więc „GW” nieświadomie zaplusowała dla Kukiza.
Nawet wybranie jak najgorszych jego zdjęć nie do końca się udało.
Czy warto dalej wnikać w ten dość maślany i bardzo czytelny tekst pisany zdaje się na „siłę”?
Chyba nie…
A więc dziękujemy za tekst, tylko potwierdza nasz wybór.
:-)
kukiz_wyborcza

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “„Wybiórcza” zauważyła Kukiza – mainstream walczy z niezależnym kandydatem.”

 1. o prostackim zachowaniu Andrija Dudy w kościele

  http://wiadomosci.onet.pl/kiedy-polityka-staje-sie-religia/b2t07s

  „Jednak mój wpis na FB dał mi jeszcze jedna nauczkę – pozwolił doświadczyć wręcz religijnej fascynacji skrytykowanym przeze mnie (aczkolwiek w bardzo delikatny i nieco żartobliwy sposób) kandydatem. Po kilkudziesięciu wpisach (ostatecznie było ich grubo ponad 350) rzesza zapatrzonych w swego kandydata(niczym w święty obrazek) wyborców PiS dosłownie rzuciła się na mnie domagając się wszelkich kar od ekskomuniki, przez zakaz wypowiedzi, odwołanie i przeniesienie na wiejską parafię (przepraszam mieszkańców wsi), aż po odebranie mi święceń.”

  i tacy to z członków „bander-PIS-u” farbowani katolicy, w obronie skrytykowanego partyjnego aktywisty przypuścili wściekły atak na księdza, aż dziwne, że nie idąc z duchem swojego idola Stepana Bandery nie zarąbali go siekierą na ołtarzu…
  wyraźnie widać, że dla banderowców z PiS-u Kościół jest postrzegany jedynie jako narzędzie polityczne, sposób na oszukanie wyborców, miejsce gdzie pod publikę udają katolików.
  „kiedy słyszę, że któryś z kandydatów zaczyna traktować Kościół wręcz jak filię swojego biura wyborczego”
  no właśnie, filia biura wyborczego …
  „Nie lubię też sytuacji, kiedy ze świątyni robi się salę koncertową żeby sobie pośpiewać”
  czyżby dotyczyło to haniebnej akcji zorganizowanej przez działaczy krakowskiego PiS-u ze zbiórką funduszy na nazistowską Gwardię Narodową na Ukrainie? na zbrodnicze bojówki „Prawego Sektora”? czy Andrij Duda też brał w tym udział?
  dziś jako najbardziej wpływowy działacz PiS z Krakowa on musiał o tym decydować?

 2. dla „Wybiórczej” liczą się jedynie dwaj oficjalni kandydaci „nocnej zmiany”, reszta jest skazana na przemilczenie, w „fałszywych” sondażach obowiązkowo muszą mieć bardzo niskie notowania, zgodne z zatwierdzonym już przez Moskwę wynikiem „wyborów”…
  a wystarczy zapytać o preferencje wyborcze osoby z najbliższego otoczenia, tam Komorowski ani Duda by nie mieli najmniejszych szans.
  do dzisiaj nie spotkałem nikogo, kto by chciał głosować na Komorowskiego, a jedynie 2 osoby na Dudę, a i to tylko ze względu na ukraińskie pochodzenie, popierają swojego rodaka…

Możliwość komentowania jest wyłączona.