Z FB – Kaczyński w towarzystwie nacjonalistów partii Swoboda….

Gdzie miejsce na obronę narodowych interesów Polski? Nie wiem co się dzieje, a przede wszystkim nie wiem jak to będzie dalej wyglądało… Znów omamią naród walką między Po-Pisem?
ukraina_swoboda
Gdzie to zmierza?
Kaczyńskiemu coś mocno przyćmiewa wzrok i nie tylko… Nie pojmuję tego postępowania. Przekreśla tym samym wszystko dobre co do tej pory robił (udawał że robi???) dla Polski. Nie można stać ramię przy ramieniu z osobami które gloryfikują nacjonalistów ukraińskich i wspierają etos UPA.

Dziękuję za udostępnienie tego zdjęcia i opis do niego Panu profesorowi…

CO do warunków UE i tego co narzucili Ukrainie do spełnienia…
W moim materiale o tym co dzieje się na krainie pisałem o sprawach, które oficjalnie nie są poruszane w pro-unijnych mediach o problemach na Ukrainie i o warunkach postawionych temu krajowi przez „Euro-dyktaturę”:
Ukraina kontra UE

Warto się zapoznać z tym skrótem myślowym…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Z FB – Kaczyński w towarzystwie nacjonalistów partii Swoboda….”

  1. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kaczynski-wywolal-zdumienie-mordowanie-polakow-to-bohaterstwo/0kpey

    coraz gorzej wygląda przyszłość polityczna Kaczyńskiego, po banderowskich występach w Kijowie zaczyna on przypominać polityczną padlinę, potępienie spotyka go zarówno ze strony przedstawicieli Kościoła, jak i komunistów, szanse w najbliższych wyborach spadają do zera
    pozostaje mu jeszcze wizja posadki w Brukseli, jako nagroda za Traktat Lizboński, jako unijna wersja medalu „За усмерение Польского мятежа”
    problem tylko w tym, że syn komunisty nie zna żadnego urzędowego języka „zachodnich imperialistów”
    w ogóle jedyne co z języków obcych słyszeliśmy z ust Kaczyńskiego to oficjalne pozdrowienie bandytów z UPA „Sława Ukrajini!

Możliwość komentowania jest wyłączona.