Z maila o werdykcie Eurowizji… ustawka!


Z maila:
„Wczoraj festiwal z powodów wyłącznie politycznych wygrała tatarka Jamala reprezentująca Ukrainę z piosenką mówiącą o deportacjach Tatarów przez sowietów na Sybir. Idę o zakład, że w przyszłym roku ukraińcy wystawią kogoś z piosenką pt. … 1947!!!! Mówiącą o deportacjach 140 tysięcy ukraińskich rezunów i ich rodzin z Podkarpacia w ramach Operacji Wisła. Ciekawe jak wtedy będą się cieszyć polskojęzyczne prostytutki z rządu i ścierwomediów.

Nikt oczywiście nawet słowem nie wspomni, nawet kresowi historycy, że tylko od stycznia do lipca 1947 roku, z samego tylko ówczesnego województwa Rzeszowskiego uciekło na skutek terroru UPA, tak jak stało czyli tylko w ubraniach, bez żadnego dobytku, jedzenia, tak jak stało ponad 140 tysięcy Polaków. O ich gehennie nikt poza Bohdanem Piętką, który pisze o tym fakcie w swojej książce Nacjonalizm Ukraiński – Od Bandery do Majdanu, nie wspomina do dziś nawet słowem.
Na zdjęciu dziadek zwyciężczyni sobotniego festiwalu Eurowizji, drugi z lewej. Właśnie dlatego został tak ,,strasznie” skrzywdzony” przez Stalina
http://cs633228.vk.me/v633228551/347b5/uH3xT1GWsrQ.jpg”

Gorzki mail pełen zarzutów do naszych „elit” politycznych. Niestety słusznych zarzutów.
Proszę zwrócić uwagę na końcówkę mowa o dziadku osoby, która wygrała…
Jeżeli to prawda, jeżeli tak jest naprawdę, dla mnie to skandal…:
dziadek zwyciezczyni eurowizji
Stalin był najgorszym z możliwych zbrodniarzy, doprowadził do wymordowania nawet 70 milionów podległych mu jako władcy ZSRR – Rosjan(sam był Gruzinem). Jednak zaraz na drugim miejscu plasuje się Hitler z jego nazizmem. Nie można zapominać o roli nazistów niemieckich i nazistów z innych państw którym spodobała się ta ideologia. Byli to Anglicy, Francuzi, Norwegowie, Duńczycy, Szwedzi, Łotysze, Litwini, Ukraińcy, Rosjanie … Pod szyldem walki z komunizmem szerzyli inną odrobinę tylko gorszą w wyniszczaniu ludzkości zarazę.
Tak działało UPA i OUN budując ideę walki z komunistami mordowali inne narodowości – w tym sprzeciwiających się tą metodą samych Ukraińców.
Liczy się że zginęło ich 80 tysięcy… Około 133 tysięcy Polaków – być może więcej… Tego nie dowiemy się już nigdy.

W wyniku działań nazistów niemieckich powstało wiele związków wojskowych w tym obcokrajowe dywizje SS, takie jak:
„Wiking” Ochotnicy z krajów nordyckich.
„Galizien” Ochotnicy wywodzący się z nacjonalistów ukraińskich.
„Charlemagne” Ochotnicy z Francji.

Walczyli (między innymi) przeciw sowieckim siłom. Jednak nie tylko.
Szlaki tych dywizji są zaznaczone trupami wielu cywilów, wieloma zbrodniami wojennymi, wiele niewinnych ofiar mają na sumieniach ich członkowie.
Dlatego ONZ uznało, że przynależność do SS jest zbrodnią. A same oddziały, legiony SS są organizacjami zbrodniczymi.

We Francji nie czci się dywizji francuskiej (nie słyszałem przynajmniej o tym). Tak samo w krajach nordyckich.
Odwrotnie jest na Ukrainie.

Czy mamy o tym teraz zapominać?

Czy walka z systemem sowieckim – to ma być usprawiedliwienie dla zbrodniarzy?

Patriotyzm to nie nacjonalizm, a tym bardziej nie nazizm.
Zawsze będę nieprzejednanym wrogiem komunizmu i tych wszystkich, którzy reprezentują idee komunistyczne. Jednak nie będę wrogiem zwykłych ludzi – szczególnie Rosjan, którzy najwięcej wycierpieli z rąk swoich władców – carów, potem Lenina i Stalina i całej tej hołoty komunistycznej.
Trzeba umieć to oddzielać.

Z kolei manipulacje polityczne, które wkradają się do kultury czy takich imprez jak Eurowizja coraz bardziej pokazują, że świat zmierza w bardzo złym kierunku…Źródła:

5. Dywizja Pancerna SS „Wiking”

33. Ochotnicza Dywizja Grenadierów SS ?Charlemagne?

14 Dywizja Grenadierów SS (1 ukraińska)
DYWIZJA SS ?GALIZIEN? ? Zbrodnie wojenne ukraińskich żołnierzy SS-Galizien ? GRZEGORZ MOTYKA

Nabożeństwo i przyjęcie ochotników
do dywizji SS-Galizien w Przemyślu 4 lipca 1943 r.

Kogo czci Ukraiana w dniu 9 maja…


Tatarskie formacje kolaboranckie w służbie Niemiec hitlerowskich

1 Tatarska Brygada Górska SS

Dyrektywa ta zezwalała również na tworzenie formacji złożonych z Tatarów Krymskich i Kozaków. Tzw. Regulamin 8000, opublikowany w sierpniu 1942 roku, uściślał, że tylko Kozacy, Turkmeni i Tatarzy Krymscy, jako ludność wywodząca się z podbitych terenów ZSRS, traktowani byli na równi z żołnierzami niemieckimi i mogli walczyć z nimi ?ramię w ramię? przeciwko bolszewizmowi. Na pierwszy rzut oka działania zmierzające do wciągnięcia tych grup w skład Wermachtu i SS kłóciły się z ofi cjalnie deklarowaną w państwie niemieckim teorią rasową, ale przeważył pogląd Führera, który poważał Kozaków za ich wojowniczy charakter i chęć walki przeciwko bolszewikom.
Źródło: Kozacy w służbie Hitlera

Narodowości Związku Radzieckiego w Służbie III Rzeszy ( w tym ochotniczo Tatarzy krymscy)

Taką współpracę podejmowali nie tylko Rosjanie czy Ukraińcy, ale także Litwini, Łotysze, Estończycy, Białorusini, Tatarzy krymscy i nadwołżańscy, Gruzini, Ormianie, narody Turkiestanu, Azerbejdżanu i północnego Kaukazu
Zapomniani żołnierze Hitlera

Pacyfikatorzy powstania Warszawskiego

Muzułmanie w służbie Waffen-SS ? 13 Dywizja Górska Handschar

W imię Hitlera i Allaha. Muzułmańskie jednostki Waffen SS


Muzułmańscy ochotnicy w III Rzeszy. SS „Handschar” i Hitler


Iluzja ? czy Własow miał szansę?Pamiętamy:
koszulka rocznicowa 11 lipca

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

9 myśli w temacie “Z maila o werdykcie Eurowizji… ustawka!”

 1. Przyznam szczerze, że sprawa wydaję się być nie tylko kontrowersyjna, ale wręcz bulwersująca. Najbardziej jednak niepokoi fakt z jaką pewnością siebie tak prowokacyjne kroki stosuje strona ukraińska… Jeśli już dziś oni są tak pewni siebie, to co będzie za kilka miesięcy?! Przecież Hitler w swych działaniach postępował podobnie – najpierw ostrożnie i neutralnie, a w miarę cichego przyzwolenia, robił więcej i więcej… Wszyscy wiemy, do czego taka polityka doprowadziła! Politpoprawność zachodnich elit mnie przeraża, bowiem one zachowują się tak, jak typowy idiota, który już raz przez swoją głupotę napytał sobie i wszystkim wokół przysłowiowej biedy, jednak nie wyciągnąwszy żadnych, najmniejszych nawet wniosków, swój błąd z tym samym głupkowatym uśmiechem na twarzy powiela… Quo Vadis Europo???

  1. a niech brną w to dalej, politycznymi działaniami i tak się ich nie zatrzyma, zresztą mają w Eurosojuzie pełne poparcie, żadne państwo nie występuje przeciwko odrodzeniu banderyzmu na Ukrainie, kolejny raz brakuje tu polskiego rządu na uchodźstwie, brak nam prawdziwie polskiej władzy, która by dbała o interes narodowy Polaków
   zakończy się to upadkiem sztucznego państwa ukraińskiego, a dla nas co najważniejsze odtworzeniem wschodniej granicy RP
   problemem jest reżim w Warszawie, który nie tyle nie dąży do odzyskania naszych okupowanych terenów na wschodzie, co za cel ma ostateczną likwidację polskiej państwowości, czyli tzw. dziedzictwo Lecha „Lizbońskiego”

 2. Tak uważają wszyscy z którymi rozmawiam o tym wydarzeniu – ustawka polityczna. Do tego dochodzą nowe pogłoski ponoć ma wystąpić na Bandersztad – jest zaproszona. Tu śpiewa o zbrodni na swoim narodzie, a tam popiera inną zbrodnię?

  1. za to dobrze znamy takich, którzy to popierali, przykładem wyjący opętańczo na Majdanie banderowskie „sława Ukrajini” Kaczyński

 3. witam,
  dla mnie całe te wyniki z głosowania jury są ustawką – myślę, że istnieje jakaś zmowa przeciwko Polsce ze względu np na niechęć Polaków do imigrantów albo Europy do naszego rządu, bo jak to inaczej nazwać – jeżeli po głosach telewidzów otrzymujemy 3 miejsce a w głosach tzw. „jury” przedostatnie ;)
  uważam, że wszystko jest manipulowane politycznie, a zwłaszcza masowe imprezy są pociągane za sznurki;
  wygrana Ukrainki … jak dla mnie pomyłka, ale cała Europa się lituje, bo mają problem z Rosją….
  pierwszy mój komentarz był taki: szkoda, że nie zaśpiewała o mordowaniu Polaków przez UPA….
  no a jeżeli dziadek był w SS to żyje ona w jakimś innym świecie, do którego chce wciągnąć ludzi, by się litowali…. , no chyba że w niewiedzy sama wyrosła w kłamstwie powtarzanym przez przodków i naprawdę czuje się ofiarą; (szok)
  Ludzie w Europie nie znają historii, młodzież nie przykłada wagi nawet do położenia geograficznego, takie masy społeczne bardzo łatwo zmanipulować medialnie dlatego nie oglądam tv,
  tam łatwo kogoś oskarżyć, zniszczyć i w drugą stronę gloryfikować a lud to kupi i ma już gotową opinię na każdy temat – kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą,
  jeszcze trochę i dojdzie do opinii, że Polska rozpoczęła II wojnę i wymordowała Ukraińców z UPA.
  pozdrawiam

 4. witam, dla mnie całe te wyniki z głosowania jury są ustawką – myślę, że istnieje jakaś zmowa przeciwko Polsce ze względu np na niechęć Polaków do imigrantów albo Europy do naszego rządu, bo jak to inaczej nazwać – jeżeli po głosach telewidzów otrzymujemy 3 miejsce a w głosach tzw. „jury” przedostatnie ;)

Możliwość komentowania jest wyłączona.