Z maila za wspieranie Syrii – zniknięcie!

Z maila:

„Policja wyjaśniła weterance, że wybrała złe miejsce do wyrażania swoich opinii. Niewiasta ripostowała, że nie zrobiła nic złego i nielegalnego, a po prostu gra na bandżo w parku. Stróże prawa nagle chwycili ją za ręce. Emiliy została przyciśnięta do parkowej ławki i skuta kajdankami. Kobieta krzyczała, że stróże prawa nie mogą się obchodzić z nią w taki sposób.

?Żyjemy w państwie policyjnym! Czynicie szkodę! Naruszacie moją prywatność! Walczyłam w wojnie dla tego kraju! Wstrzymajcie atak! Zaprzestańcie przemocy! Pomocy! Ratunku!? ? krzyczała Emiliy Yates

Kolegom Emiliy nie udało dowiedzieć się, co się z nią stało. Nie wiedzą, gdzie przebywa. Akcję zatrzymania uwiecznili na filmie i opublikowali w sieci. Ostrzeżenie – film zawiera sceny przemocy .

……….

Tak zwane „prawo” w chorym cywilizowanym świecie (niezależnie od kraju) jest tak skonstruowane, aby móc zamknąć gęby społeczeństwu, które się na tym „prawie” nie ma prawa znać!

Mam wrażenie, że wszyscy w tym systemie z automatu jesteśmy przestępcami, a naszym celem jest jedynie być POTULNYM JAK BARANEK, żeby nas nie zamknięto!

Pozdrawiam,
Wojtek”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.