„Zanim przeklą nas dzieci”…- co jemy?

Wpływ skażeń na środowisko i na to co jemy… Jak dużo chemii zjadamy? W czym jest trucizna? Dowiemy się dziwnych, niepokojących rzeczy…

Odnalazłem ten film na Youtube. Emitowany był przez program Planete. Nie wiem kto ma prawa do jego udostępniania, osobiście jednak jestem zdania, że skoro platforma Youtube udostępnia, zgadza się na publikację, to ona odpowiada, za całość.
Niemniej film warto obejrzeć, otwiera oczy na niektóre problemy…:

http://www.youtube.com/watch?v=kdoWmgAlRLg

Do czego zmierzamy? Czy wszystko co jemy, jest obciążone odium śmierci? Czy całe nasze życie jest z góry skazane na śmierć? To wiadomo, na ile jednak wpływ w tym procesie umierania ma nasze jedzenie?
Wydaje się, że coraz większy…


adres: http://www.ekologia.pl/ – nie przesadzajmy jednak nadmiernie…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “„Zanim przeklą nas dzieci”…- co jemy?”

  1. Jestem pod wrażeniem. Chciało by się mieć takiego mera w naszym mieście, który na pierwszym miejscu stawiał sumienie i przejął się ekologią i żywności też. Daj Boże, by jak najwięcej działaczy publicznych na świecie zrobili chociaż jeden krok w tym kierunku.

Możliwość komentowania jest wyłączona.