Zauroczeni … (z maila).

…PiS-em, porzućcie wszelką nadzieję.

Z gazety największych patriotów, braci Karnowskich, czyli W Sieci. Mazurek tylko ze świadomości, że jego tekst jest kolejnym etapem urabiania elektoratu PiS, i w związku z tym niewskazane byłoby pokazywanie już teraz celu ostatecznego, napisał „Polak – banderowiec”, nie dodając „- dwa bratanki”. No, ale przecież „kochany Ukraińcu, im bardziej lubisz Polaków, tym bardziej kochasz Banderę”. Teraz pora na Polaków. To ostateczny cel, zgodny w 100% z uchwałą Prowydu OUN z 1990 r. Zgroza!
Ze smutnym pozdrowieniem…

(powyższy cytat pochodzi z maila)
Flaga która wkrótce może powiewać w wielu miejscach Polski (legalnie?):
flaga-UPA

Niestety machina socjotechniczna idzie pełną parą. Robi się to corazsmutniejsze. I groźniejsze.
Przerabia się umysły tutaj w Polsce, tak jak tam na Ukrainie.
Tam wmawia się ludziom że Bandera, banderyzm był super (i nie było zbrodni tylko walka o niepodległość – co ciekawe głownie z Sowietami z resztą tylko sporadyczne wypadki);
Tutaj wmawia się, że przecież tak trzeba było, że to musiało się stać całe te zbrodnie i my Polacy MUSIMY zrozumieć, wybaczyć poklepać po plecach, ukochać, ucałować i dać kwiatki weteranom banderowskim.

Gdzie i w jakiej formie to dalej zajdzie?
Może dojdzie do tego że pomnik Bandery stanie na Placu Defilad w geście pojednania z banderowską Ukrainą, a po Polsce przemieszczać się będą lotne oddziały (neo-nazistów z Ukrainy) eksterminujące wszystkich, którzy myślą inaczej o UPA, OUN, Banderze i całej tej nazistowsko-nacjonalistycznej hołocie na służbie III Rzeszy.
Do tego sprowadza się polityka międzynarodowa PIS-u?
To jaskółki tej polityki – ambasador Piekło (zgotuje nam Piekło)
Materiały w takich pismach jak wskazane powyżej w mailu (nawet nie chcę powtarzać jego nazwy),
Wypowiedzi dziennikarzy publicznych w ostatnich dniach.

Gdzie interes Polski – Narodu?
Z jednej strony dobre pro społeczne ruchy jak 500+ z drugiej niszczenie polskiego etosu, podkopywanie prawdy historycznej w imię globalnej polityki.
Takiego PIS-u nie chcę.

Nie chcę aby nad moją ukochaną Polską załopotała czerwono-czarna szmata banderowska…

Piotr Szelągowski

Ps Wrogiem naszym jest kult: Stalina, Lenina, Bandery i wszelkie ruchy nacjonalistyczno-neo-nazistowskie – to powinno być wymieniane jednym tchem i w jednej linijce.


Niepoprawni.pl

Blogmedia24.pl

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Zauroczeni … (z maila).”

Możliwość komentowania jest wyłączona.