Zbrodnie na Ukrainie – doniesienie z maila.

W całości z maila:
„Dziś przeczytałem informację o znalezieniu 287 ciał kobiet zabitych przez Ukraińców. Co na to OBWE i inne organizacje, już powinno być wszczęte śledztwo nawet przez ONZ ,no chyba, że ludzie rosyjskojęzyczni to kosmici których nie obowiązują prawa człowieka. ” W Krasnoarmijśku w obwodzie donieckim w czasie przeprowadzenia przez ukraińskie siły zbrojne operacji specjalnej zaginęło około 400 kobiet w wieku od 18 do 25 lat. Informacje o znalezionych na południowym wschodzie Ukrainy w obwodzie donieckim pochówków 286 kobiet

potrzebują sprawdzenia przez niezależnych ekspertów, w pierwszej kolejności przez ukraińskich i rosyjskich obrońców praw człowieka – oznajmił szef prezydenckiej Rady ds. praw człowieka Michaił Fiedotow. Podkreślił on, że ?takie doniesienia w żadnym przypadku nie powinny pozostać bez reakcji?. Izba Społeczna Rosji nie wyklucza, że w perspektywie mogą zostać odkryte kolejne masowe pochówki na terytoriach, kontrolowanych przez Gwardię Narodową na południowym wschodzie Ukrainy i podkreślają bezczynność międzynarodowych obrońców praw człowieka.Członek izby Georgij Fiodorow podkreślił, że rosyjscy obrońcy praw człowieka ciągle zwracają się do międzynarodowych organizacji, lecz one ?przymykają na to oko?.Według niego, wygląda na to, że są związane z USA i nie chcą się z nimi kłócić, dlatego nie zwracają uwagi na sygnały i dowody masowych zabójstw i tortur.”Dyrektor Moskiewskiego Biura ds. praw człowieka Aleksander Brod wezwał do przeprowadzenia śledztwa w sprawie znalezionych na południowym wschodzie Ukrainy (w obwodzie donieckim) pochowków kobiet, w tym z udziałem międzynarodowych organizacji ONZ i OBWE. Sam obrońca praw zamierza w najbliższym czasie odwiedzić obwód doniecki i osobiście uczestniczyć w przesłuchaniu mieszkańców i śledztwie. Wyraził on przekonanie, że służby porządkowe DRL już wszczęły sprawę karną.Wcześniej premier DRL Aleksander Zacharczenko oznajmił, że na zachodzie obwodu donieckiego znaleziono ciała 286 kobiet. Niedawno w mieście, gdzie został zakwaterowany batalion Dniepr 1 i na jego przedmieściach, znaleziono ciała 286 zgwałconych kobiet – poinformował premier DRL Aleksander Zacharczenko.

Informacja pochodzi z: http://forum.nowiny24.pl/prof-hrycak-dyrektor-ukrainskiego-ipn-usprawiedliwia-rzez-wolynska-t85380/
pozdrawiam…
Krzysztof”

Czy należy martwić się brakiem reakcji opinii europejskiej? Czy można wiązać te wydarzenia z mroczną ideologią banderowską?
Czy jest to zagrożenie dla Europy?

Proponuję zastanowić się nad odpowiedzią na te pytania…

Pozdrawiam
Piotr Szelągowski

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.