Zlikwidować Ministerstwo Kultury – wywiad z twórcą Teatru Nie Teraz.

Z maila:
„Reagowanie na antykulturę nie może mieć charakteru akcyjnego – uważa Tomasz A. Żak, odnosząc się do ?sprawy o nazwie – Golgota Picnic?.

Twórca Teatru Nie Teraz w rozmowie z Agnieszką Piwar

(KSD), na łamach portalu Prawy.pl podkreśla, że państwo, szczególnie demokratyczne, zmonopolizowało już niemal wszystkie możliwości transferu usług kulturalnych, a postępująca lewicowa ideologizacja świata powoduje, że transfer ten jest warunkowany odpowiadającymi rządzącym treściami, a z tym wiąże się koniec możliwości wyboru treści, a zaczyna indoktrynacja.

CAŁY WYWIAD na portalu Prawy.pl: Reagowanie na antykulturę nie może mieć charakteru akcyjnego

ZACHĘCAMY także zapoznać się z informacją Krucjaty Młodych, dotyczącą zaplanowanych w Polsce akcji przeciwko „Golgota Picnic”: http://ksd.media.pl/aktualnosci/2232-zatrzymajmy-golgota-picnic-w-polsce

UWAGA! W serwisie Protestuj.pl prowadzona jest kampania protestacyjna, w ramach której można podpisać i wysłać list domagający się zaniechania tego publicznego bluźnierstwa. Protest ten jest symbolem naszego sprzeciwu wobec obecności pseudosztuki „Golgota Picnic” w całej Polsce, dlatego też jednym z adresatów listów jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Biuro Prasowe
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.