Życzenia Wielkanocne dla Czytelników Bez Przesady, Przyjaciół, kolegów i znajomych.

W dzień Zmartwychwstania Pańskiego, okresie, który nazywany jest tradycyjnie Świętami Wielkiej Nocy chciałbym życzyć wszystkim moim przyjaciołom i znajomym wszystkiego co najlepsze, spokoju ducha, miłości rodzinnej, zdrowia, zmiany obecnej rzeczywistości na taka która jest lepsza dla nas wszystkich i całego kraju…
W szczególności pozdrawiam księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, od którego sporo się nauczyłem przez ostatnie lata, między innymi wytrwałości w dążeniu do celu, jakim jest pomoc bliźnim mniejszym; osobom z niepełnosprawnością umysłową.
Pozdrawiam przyjaciół i znajomych Towarzyszy Kresowych jak pozwoliłem sobie nazwać tych wszystkich, którzy walczą o Prawdę o wielkiej zbrodni Ludobójstwa, okrutnego mordu dokonanego przez bandy OUN-UPA na Polakach, Ukraińcach, Ormianach, Rosjanach, Żydach i wielu innych narodowościach…:
Krzysia z Legnicy, Leszka z Zielonej Góry, Jerzego ze Szczecina, Wacława ze Świebodzina, Rafała z Poznania, Piotrka z Warszawy, Tomka z Wrocławia, Adę z Gdańska, Tomka z Trójmiasta, Agnieszkę z Gdańska, Bartka z UPR który podjął wyzwanie walki o Prawdę angażując się osobiście i doprowadzając do uchwały programowej, w której ta walka zastałą wpisana jako cel partii, Piotra z Olsztyna, Tomasza z Tarnowa, Sebastiana z Gorzowa, Dominika z Wrześni, Wojtka z Legnicy, Pana Witolda z Kędzierzyna Koźle, Panią Krystynę z Lwowa, Marysię z Lwowa, Kolegę z Petersburga, Przyjaciół z Krakowa; Wojtka, Lucynę z rodziną, Panią Ewę z Warszawy, Panią Małgorzatę ze Wschowy, Panią Joannę Małgorzatę z Norwegii, Panią Marię z Hawajów, Pana Eugeniusza z Kijowa, Ewę z Wiednia, Aleksjieja z Ukrainy,Pana Wiktora – Komandora Rajdu Katyńskiego, Pana Jerzego z Lubrzy i innych świadków i uczestników filmu ?Zapomnij o Kresach? z ŚZK, Przyjaciół i znajomych z Torunia; min. Jana z żoną, Jędrzeja z KSM, Agnieszkę z KSD , Wiesława z Otwocka, Sławomira z Żoną Anglii, Agatę z Niemiec, Lucynę z Przemyśla, Krzyśka ze Złocieńca, przyjaciół i znajomych z FB, z którymi wspólnie walczymy o Prawdę, po prostu pisząc o niej… i wielu, wielu innych, których nie sposób wymienić, ponieważ musiałbym głównie tym się zajmować dzisiejszego dnia.
Wybaczcie :-).

Pozdrawiam też wszystkich przyjaciół i kolegów z Poznania w dniu dzisiejszym, a przede wszystkim: ?Antygen? – Marcina z rodziną dzięki któremu mogę do Was pisać na tej stronie, Franciszka i Ewę z rodziną (Komorniki), Piotra (Ozdobnia) z rodziną, Tomka z rodziną (Owińska), Kuzyna Pawła z rodziną, całą wesołą ekipę z EFL kolegów i koleżanki kuzyna…
Marka, Macieja, Mikołaja, Romualda, Radka, Piotra, Pawła, Wojtka, Andrzeja i Kasię z rodziną, Marcina z rodziną ? dzięki za walkę jaką podjąłeś o życie nienarodzone organizując poznańskie marsze,
i …
-znów dodam magiczne: wielu, wielu innych których nie dam rady wszystkich wymienić.
Raz jeszcze przepraszam Wszystkich których nie wymieniłem.

Przyszedł czas na pozdrowienia dla Przyjaciół ze wspólnoty Kościoła Domowego. Dziękuję Wam, że jesteśmy razem i tramy w naszej wspólnocie.

Przeżywajmy ten czas szczególnie. Po prostu otwórzmy się na ludzi, na ich uczucia i odczucia. Bądźmy wrażliwi na los innych. Kochajmy i szanujmy Bliźniego.

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Życzenia Wielkanocne dla Czytelników Bez Przesady, Przyjaciół, kolegów i znajomych.”

 1. Odwzajemniam życzenia miłości bliźnich i spokoju w każdy dzień roku

 2. Dodaję nadesłane życzenia z Przemyślan od ks. Piotra Smólki:

  Kochani Przyjaciele i Dobrodzieje Przemyślan i okolic !
  Wielkanoc to czas wielkiej radości, a także ogromnej wdzięczności dla Pana Boga za dar życia wiecznego. Niech to wydarzenie Wielkiej Nocy, pokazujące jak bardzo Bóg nas kocha, umacnia nas każdego dnia w czynieniu dobra. Życzę Wam wszystkim, aby tegoroczne Święta Wielkanocne były kolejnym wielkim doświadczeniem mocy i miłości Jezusa Zmartwychwstałego. W tych dniach paschalnych Chrystus Zmartwychwstały niech będzie dla Was źródłem radości i umocnieniem wiary w sens zmagań z trudnościami, jakie stawia przed Wami rzeczywistość dnia powszedniego. Dziękując Bogu za nowego Papieża Franciszka prośmy dla niego o zdrowie i Boże łaski, aby mógł nas Wszystkich prowadzić do nieba.

  U nas w Przemyślanach od uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczynają się Misje Parafialne, które będą trwały do Uroczystości Miłosierdzia Bożego. W dniach 9 i 10 kwietnia w Naszej Wspólnocie Parafialnej będzie peregrynacja Relikwii naszego założyciela salezjanina Św. Jana Bosko, wielkiego wychowawcy młodzieży. Proszę Was Przyjaciele o modlitwę aby nasi parafianie wraz z nami salezjanami jak najmocniej przeżyli te wielkie uroczystości
  z Chrystusem Zmartwychwstałym. O nowych naszych wydarzeniach i zadaniach związanych
  z naszymi parafiami poinformuje Was w późniejszym terminie.

  Łączę się więc w modlitwie oraz duchowo dzielę się święconym jajkiem – symbolem nowego życia, z Wami i składam jednocześnie serdeczne podziękowania za każdą formę życzliwości. Zapewniam o codziennej wdzięcznej modlitwie w intencjach Waszych rodzin i Was samych.

  Niech Ten, który powstał na nowo do życia, błogosławi Wam wszystkim w życiu osobistym, jak też i w pracy zawodowej.

  Szczęść Boże ! Wesołego Alleluja !!!
  Ks. Piotr Smolka

Możliwość komentowania jest wyłączona.