Kontowersyjna strona? Antyniesioł

Czy jest to naprawdę aż tak bardzo kontrowersyjna strona? W końcu dotyczy chyba jednego z najbardziej specyficznych, o ile tak można delikatnie ująć, swoim zachowaniem i wypowiedziami polityków. W mojej opinii na stronie zawartych jest wiele faktów, cytatów i wypowiedzi nie licujących z profesją jaką piastuje Pan polityk…

www.antyniesiolowski.cba.pl

O ile można prosić o komentarze do strony, będę wdzięczny. Cały czas zastanawiam się czy to tylko mój „wypaczony” umysł w jakiś podstępny sposób zgadza się z zarzutami zamieszczonymi na stronie i dotyczącymi tego Pana czy może jednak i inni podzielają zbliżone zdanie na jego temat.
Osobiście uważam, że grzecznością ów „mąż stanu” nie grzeszy. Abstrahuję zupełnie od merytorycznych zagadnień przez niego poruszanych, chodzi mi tylko o stronę dotyczącą kultury wypowiedzi, a czasami zaprzeczania samemu sobie.

O ile Czytelnicy znają jakieś szczególne przykłady takich zachowań zarejestrowane gdziekolwiek w internecie, będę wdzięczny w komentarzach za linki do tych źródeł.
W moim rozumieniu formuła Naszej strony szczególnie podkreślająca owe przesadzone zachowania, a objawiająca się spontanicznym z naszej strony „Bez przesady!” lub wymownym „Już dość!”, pozwala na podkreślenie takich specyficznych zachowań, poprzez zamieszczenie takich materiałów…

Oczekuję na nie.

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

5 myśli w temacie “Kontowersyjna strona? Antyniesioł”

 1. Dobra stronka, polecam wszystkim głosującym i nie tylko, na największego chama i prostaka jakiego Świat widział. To mega menda, utrzymywana za nasze pieniądze, umiejąca tylko obrażać ludzi … jak ten cham może być zapraszany do programów telewizyjnych jako komentator spraw politycznych ??? !!! Jako kto ?

 2. Oto wolność słowa w Sejmie kierowanym przez „marszałka proszę kończyć” pełniącym swe obowiązki z upoważnienia Platformy Obywatelskiej.

  http://youtu.be/aAlq4klWKUg

  Z jego słów oraz mimiki wynika przekonanie, że wyborcy po kłamstwach smoleńskich Rządu powiedzą jemu i Platformie w najbliższych wyborach „PROSZĘ KOŃCZYĆ”.

  Przecież wyborcy na pewno nie zaakceptują przekazania przez rząd Tuska 10 kwietnia 2010 r. troski o bezpieczeństwo Prezydenta Kaczyńskiego i całej dostojnej delegacji katyńskiej premierowi Putinowi, któremu jednocześnie powierzono wyjaśnienie przyczyn katastrofy bezgranicznie ufając w uczciwe wyjaśnienie jej przyczyn przez podległy mu MAK.

  Mam nadzieję że raport Millera pozwoli nam ocenić czy w sprawie Smoleńskiej rząd Tuska przekazywał nam samą nieprawdę, czy niepełną prawdę.

  Z białej księgi Komisji Sejmowej w tej sprawie wynika, że pierwsza teza jest bardziej prawdopodobna, a nerwowość Niesiołowskiego była uzasadniona. Warto obejrzeć i posłuchać.

  http://youtu.be/gq4m7QrJTBg

  http://youtu.be/Rh-2Y5kc6DE

 3. Zebranie wszystkich „wyczynów” tego chamskiego typka pokazuje dopiero skalę jego bezczelności.
  Warto je gromadzić, by potem rzucić mu nimi w twarz. Mam nadzieję, że odbędzie się to już na sali rozpraw.

Możliwość komentowania jest wyłączona.