Źródło filmów o Kresach na Youtube

Polecam wszystkim zainteresowanym zbiór dokumentów na temat Ludobójstwa na Youtube
Kanał Użytkownika KrisCracov


O Wołyńskiej hekatombie:


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 myśli w temacie “Źródło filmów o Kresach na Youtube”

  1. Euro 2012 to będzie porażka jaka – mam nadzieje że banderowcy nas nie pobiją

  2. po poziomie przygotowań można się zastanawiać, czy większa kompromitacja będzie u nas czy na Ukrainie, POlszewicy zwalą oczywiście winę na partię, która wygra wybory
    póki co jedyny „sukces” to zatrudnienie tysięcy członków PO na wygodnych posadkach utworzonych w związku z Euro 2012

  3. Temat Euro 2012 to właściwie temat zastępczy na zakrycie problematyki rozliczenia ludobójstwa banderowskiego na ludności polskiej, żydowskiej, ormiańskiej i węgierskiej na Kresach Polskich. Oby dane było kibicom z Europy podążającym na Ukrainę wcześniej zapoznać się z tragiczną historią tego obszaru zanim wcisną im „poprawnie polityczną wiedzę” o „wysokiej kulturze organizatorów ME” . Chwała Zwyciężonym i chwała także tym, którzy cudem ocaleni z pogromów przetrwali do obecnych czasów i mają odwagę głosić prawdę o tych niewyobrażalnych torturach i cierpieniu zadanym niewinnym ludziom. Chwała tym, którzy cierpliwie i odważnie poszukują miejsc i śladów życia ich przodków na tamtych ziemiach oraz zaznaczają te miejsca i dokumentują w kamieniu , na filmie i na papierze. Natomiast hańba tym, którzy lekceważą pokrzywdzonych i ich pamięć o niewinnie zamordowanych i okrutnie męczonych.
    Poważnie potraktujmy wybory parlamentarne, aby nowo wybierani posłowie i senatorowie nie lekceważyli obowiązku dochodzenia pełnej prawdy o zagładzie ludności Kresów i aby prawda ta miała swe miejsce w podręcznikach historii nie tylko dla polskich dzieci, ale i dla ukraińskich i rosyjskich i żydowskich i angielskich i niemieckich itd.
    Pozdrawiam twórców strony „bez przesady” , Zbigniew z Żurawicy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.