Co to jest? …pismo to jest…A po co? Nie wiadomo…


O co w tym piśmie chodzi?
Przeczytajcie uważnie i wyciągnijcie wnioski…

deklaracja

deklaracja2
(podesłane przez Posła Wojtka Bakuna)

Pisma takie powstają dla powstawania i nic nie wnoszą.
Tym razem – „inicjatywą” zgłoszenia pisma wykazał się marszałek naszego sejmu – partii rządzącej…

Widać że „Wołyń” Smarzowskiego wystraszył już poważnie nacjonalistów ale ukraińskich…
…tylko dlaczego nasi politycy wchodzą w te „rozgrywki” zamiast z całą mocą żądać Prawdy od strony ukraińskiej i oficjalnego rozpowszechniania filmu na Ukrainie?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Co to jest? …pismo to jest…A po co? Nie wiadomo…”

  1. Ta uchwała to pełna realizacja uchwały OUN z 22 czerwca 1990 roku. Kto tego nie widzi, jest albo ślepy, albo niczego nie rozumie, dalej opowiadając jakieś dyrdymały oderwane od wszelkiej rzeczywistości o Polsko-ukraińskim pojednaniu, gdy ukry żadnego jednania się z nami nie chcą, tylko powtórki z przeszłości, która jest powstrzymywana tym, że są wiązani przez rosyjskich powstańców w Donbasie. I tylko temu zawdzięczamy, że ponownie nas nie rezają i że nie płonie jeszcze Podkarpacie, lubelskie o Podlasie.

  2. po czymś takim haniebnym jak wyrazy uznania dla UPA przez (p)osłów z PiSuaru i PO powinno się ich pozbawić polskiego obywatelstwa
    ta V kolumna stworzona przez sowiecką bezpiekę opluwa bohaterskich żołnierzy polskiego podziemia zrównując ich z banderowskimi rezunami z UPA

Możliwość komentowania jest wyłączona.