Posłuchałem sobie Sellina…


Przykro mi coraz bardziej, że głosowałem ciągle na tą opcję….

Głupota tekstu, że Sowieci ponoszą winę za Ludobójstwo OUN-UPA ponieważ w dniu 17 września napadli na Polskę, jest nawet nie do skomentowania…
Nacjonalistyczne bataliony „Nachtigall” i „Roland” powstały na zlecenie Sowietów? W 1938 roku??? Na terenie III Rzeszy – dodam…

Akcje terrorystyczne w XX-leciu międzywojennym w czasie II RP ze strony OUN (praca dr Lucyny Kulińskiej) były na zlecenie Sowietów?

Zabicie Pierackiego i Hołówki to robota Sowietów?

Żenada.
Jakich polityków PIS-u mamy.

Żenujących i niedouczonych.

W zestawieniu do tych słów słowa dr Lucyny Kulińskiej:

https://youtu.be/GFiapUujOoE

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 myśli w temacie “Posłuchałem sobie Sellina…”

  1. PiS-owcy nie są takimi idiotami tylko realizują bezwolnie i bezwzględnie politykę amerykańską. Myślą że Ameryka zbawi Polskę. Tymczasem Ameryka ma Polskę w dupie :-). Ameryka rozpętała ten cały burdel na Ukrainie żeby zapewnić sobie neutralność Rosji w konflikcie z Chinami. Tzn Amerykanie chcą będą szantażować Rosję że jeżeli będzie popierać Chiny przeciw Ameryce , to Ameryka będzie rozpętywać zadymy antyrosyjskie na granicy Rosji, rękoma pożytecznych idiotów. Efekty tych działań znamy : Gruzja utraciła Abchazję a Ukraina Krym i Donbas. Obecnie Ameryka zabroniła polskim władzom źle mówić o ukraińskich nacjonalistach za to atakować Rosję. I tak robimy amerykańską politykę za darmo za nic !! Gdy tylko Rosjanie spełnią amerykańskie żądania, Amerykanie oleją Ukrainę i Polskę i wycofają swoje wojska z Polski i znów zostaniemy jak mawia Stanisław Michalkiewicz z fiutem w garści. Ta durna polityka spowoduje że nie będziemy mogli sprzedawać swoich towarów do Rosji czy też kupować po rozsądnej cenie rosyjskich surowców, na Ukrainie rozwinie się groźny dla nas banderyzm a Amerykanie kopną nas w dupę.

  2. A w zasadzie to się myliłem. PiSowcy są idiotami bo realizują bezwzględnie politykę amerykańską. Każdy kto bezwzględnie realizuje politykę obcego mocarstwa jest idiotą.

    1. raczej obcym szpiegiem, no ….. też może być
      KOR to od początku były sowieckie „psy łańcuchowe”, starannie wyselekcjonowane spośród dzieci najgorszych komunistów

Możliwość komentowania jest wyłączona.