Zbrodniarze nad wyraz okrutni…z Ukrainy.


Dwaj 19-letni mieszkańcy Dniepropetrowska, Viktor Sajenko oraz Igor Supruniuk, zostali oskarżeni o 21 morderstw. Trzeciemu oskarżonemu, Alexandrowi Hanży, postawiono zarzut dwóch napadów z bronią, które miały miejsce przed morderstwami.

(ten wpis jako szkic zrobiłem już jakiś czas temu – od tego czasu przestały funkcjonować dwa linki, ale w internecie można znaleźć wiele na temat tych zwyrodnialców…)

Widziałem małymi fragmentami filmik, który sobie nagrali dla zabawy mordując człowieka. To coś strasznego, nie mogłem tego oglądać.
Cywilizacja turańska.
Nie twierdzę, że gdzieś indziej na świecie nie trafiliby się tacy zwyrodnialcy – ale przyznam się: nie słyszałem o podobnych.
Wschód to niezrozumiały konglomerat okrucieństwa i gościnności, otwartości na innych – nie wiadomo kiedy jedno w drugie się przedzierzga.
Ludzie, którzy tam jeździli za lat komuny a z którymi spotykam się przy różnych okazjach częściej mnie jednak ostrzegają niż namawiają do odwiedzin wschodu.

wiadomosci.onet.pl – czarne lato historia maniaków

Dwa nie działające.
http://niesamowitahistoria.pl/ilona-korycka/makabra-przyjaciele-mordow-maniacy-dniepropietrowska/
https://youtu.be/OjFRZmq3fHc

Przeraża mnie do czego są zdolni ludzie…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.