Aborcja po 24 tygodniu – mordem. Wyrok zapadł.

Na pewno słyszeliście już o amerykańskim lekarzu wykonującym aborcje, Kermicie Gosnell?u, który został oskarżony o morderstwo. Ława przysięgłych, składająca się z 12 osób, jednomyślnie uznała go winnym morderstwa w trzech przypadkach. Nie pomógł mu nawet apel sędziego, aby z grona ławników usunąć wszystkich przeciwników aborcji. Co jest jednak bardziej istotne, sprawa ta powinna uświadomić Amerykanom czym właściwie jest aborcja.

Sprawa ?domu horroru? Gosnell?a pojawiła się po raz pierwszy po tym jak FBI i policja stanowa Pensylwanii przeszukała jego klinikę aborcyjną pod zarzutem wystawiania nielegalnych recept. Policjanci, którzy weszli do pomieszczeń kliniki byli zaszokowani widokiem jaki tam zastali. Porozcinane kawałki dziecięcych ciałek znajdowały się wszędzie: w słojach, workach, kartonach po pokarmie dla kotów, a nawet w lodówce obok jadalni zespołu lekarskiego. W piwnicy znaleźli makabryczną kolekcję odciętych stopek dziecięcych umieszczonych w szklanych słojach. Detektywi, którzy przeszukali klinikę, opisali to miejsce jak ?brudne, obrzydliwe, odpychające, z podłogą zabrudzoną krwią oraz ciężkim zapachem moczu unoszącym się w powietrzu.? W zamrażalniku znajdowało się nietknięte ciałko 19-tygodniowego płodu.

Gosnell został ostatecznie oskarżony o popełnienie ośmiu morderstw: śmierć dorosłej pacjentki oraz zabicie siedmiorga dzieci, które urodziły się żywe w procesie aborcji. Jak się okazało, Gosnell regularnie odbierał porody a następnie uśmiercał nowo narodzone dzieci. Rozcinanie rdzenia kręgowego narodzonych dzieci było uznane za ?normalną? standardową procedurę medyczną w tym domu horroru w Filadelfii.

Jak się można było tego spodziewać, liberalne media, popierające aborcję, nabrały wody w usta w sprawie tego procesu i łatwo zrozumieć dlaczego. W jaki sposób można bowiem rownocześnie argumentować, że mordowanie nowo narodzonych dzieci jest czymś złym i nieludzkim a rozcinanie tych samych dzieci na kawałki w łonie matek to rezultat ich ?moralnego wyboru.?

Gosnell odbierał porody a następnie uśmiercał nowo narodzone dzieci, ale gdyby zabijał te dzieci w łonie matek a następnie wydostawał je na zewnątrz, byłoby to całkowicie legalne. Przestępstwo Gosnella, według obowiązującego obecnie prawa, polega jedynie na tym, że robił to w odwrotnym porządku. Ten absurd wymaga natychmiastowego działania ze strony Kongresu, aby raz na zawsze zakazać aborcji na żądanie. Dlatego jestem dumny z naszej akcji członków NPLA mającej na celu obalenie werdyktu Roe versus Wade i uznania, że życie rozpoczyna się wraz z poczęciem.

Keep up the good work.

For Life,

Martin Fox, President
National Pro-Life Alliance

P.S. If you can, please chip in with a contribution by clicking here. Your National Pro-Life Alliance is entirely dependent on voluntary contributions to keep our vital programs running. We receive no government funding. ?

(Z angielskiego tlumaczyl Stan Sas)

luksusowe kosmetyki z uśmierconych dzieci

Fronda – blogi


Warto też przeczytać: ?Powodujemy wewnątrzmaciczny zgon?, a więc: morderstwo.

Morderstwa dzieci nienarodzonych ? w czym problem? Komu zależy?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Aborcja po 24 tygodniu – mordem. Wyrok zapadł.”

 1. może przykład aborcji po 24 tygodniu w wersji banderowskiej:

  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=135metod

  „Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.”

  tu należy przypomnieć, że banderowskie rezuny stosujące takie metody były przez lata (i nadal są) ulubieńcami polskiej „prawicy”
  dla „prawicowych” obrońców życia poczętego takie metody były w pełni akceptowalne, a banderowskim zwyrodnialcom je stosującym przez lata usiłowano nadać uprawnienia kombatanckie
  dla przykładu, jednym z czołowych obrońców życia poczętego w PiS jest poseł Bolesław P., dawniej morderca około 1000 dzieci, dziś „autorytet” moralny KORowsko-PAXowskiej „prawicy”

Możliwość komentowania jest wyłączona.