Czy żołnierz USA zwariował w Afganistanie?

Stres związany ze służbą liniową jest potężny. Ostatnio mogliśmy się o tym przekonać śledząc historię byłego polskiego żołnierza, biorącego udział w misjach zagranicznych, który doznał amnezji i został odnaleziony w polskich górach. W Afganistanie żołnierz USA otworzył ogień do cywilów. Zginęło 10 do 16 osób.

„Nawet 16 Afgańczyków zginęło lub doznało obrażeń, gdy zaczął do nich strzelać amerykański żołnierz w południowej prowincji Kandahar – podały lokalne władze. Wojskowy został aresztowany, a śledztwo prowadzą wspólnie siły USA i Afgańczycy.” – czytamy na Interii.

W innym artykule czytamy o ataku na kompleks ONZ:

„Starcia w Kunduzie między manifestantami a siłami bezpieczeństwa wciąż trwają – informuje agencja AFP. Siły specjalne policji ochraniają tam kompleks ONZ, otoczony przez demonstrantów. W całym mieście palone są sklepy i samochody….”

Zginęły 3 osoby 47 jest rannych. Czyżby atak żołnierza USA mógł być powiązany pośrednio z wiadomością o tych zamieszkach? Możliwe jest że w odwecie zaczął strzelać do cywili?

W Afganistanie wrze. Atak na kompleks ONZ

W ankiecie Interii 86 procent jest za opuszczeniem Afganistanu przez polskich żołnierzy. Tylko 14 jest za ich pozostawieniem (dane z godziny 13.00; 11 marca 2012)
Ankieta Interii

Problem muzułmański staje się jednym z większych problemów całego świata. Dominacja muslimu, agresywność skrajnych frakcji wyznających islam staje się zagrożeniem dla całego świata.

Pisałem wcześniej już o kwestiach z tym związanych między innymi w materiałach: muzułmanie i islam

Piotrek


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.