Policzek w twarz Polski: banderowcy bohaterami.

„Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko, pełniący swój urząd w konsekwencji zamachu stanu i rewolucji finansowanej z zewnątrz, podpisał pakiet ustaw przyjętych przez parlament Ukrainy w kwietniu b.r., a ustanawiających ludobójców z OUN/UPA bohaterami walki o wolność Ukrainy.”
Rekonstrukcja w Radymnie; ludobójczy  napad UPA na polską wieś
(Radymno rekonstrukcja napadu UPA. fot. Piotr Szelągowski)

Brak protestu ze strony polskiej wskazuje na naszą głęboką niewydolność polityczną.
Czytamy dalej:
…mamy do czynienia z formalnym i faktycznym ustanowieniem nowej Ukrainy – Ukrainy neobanderowskiej, dla której ideowym i historycznym fundamentem jest zbrodnicza tradycja i nazistowska ideologia Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Powstańczej Armii. Mordercy spod znaku Bandery stają się oto oficjalnie weteranami walki o wolność, zaś „pamięć” o ich zbrodniach podlegać będzie ustawowej ochronie i sankcjom w razie wystąpienia przeciwko tej pamięci. Nie wiem, jak neobanderowcy wyobrażają sobie ściganie nie podzielających kultu UPA za granicą, natomiast na Ukrainie oznaczać to będzie zamknięcie ust szeregom naukowców, którzy mają inne zdanie od rządzącej banderowskiej koterii. Jest to jawne wyłączenie wolności badań naukowych, wolności słowa i sumienia. Petro Poroszenko, oligarcha, który postawił na kartę banderowską, żeby ująć to najłagodniej, stał się człowiekiem bez czci i honoru – infamisem, patronem ludobójców i prymitywnych morderców. Każdy, kto nie godzi się na współczesne odrodzenie się hitlerowskiej ideologii OUN/UPA, ma prawo tak powiedzieć, tak, jak każdy miałby prawo tak powiedzieć o potencjalnym prezydencie, czy kanclerzu Niemiec, gdyby ten podpisał ustawy gloryfikujące SS, czy Einsatzgruppen. Ale Poroszenko i jego reżim nie wzięli się znikąd, nie spadli z księżyca.

Kilka fotografii:

Tablica na cmentarzu w Świebodzinie upamiętniająca pomordowanych na Wołyniu

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej ofiary Ludobójstwa przez prawdziwych żołnierzy 27WDPAK

Przyznanie nagród przez Panią Dyrektor ILO w Tarnowie
Przyznanie nagród przez Panią Dyrektor ILO w Tarnowie
Zaznaczone strzałkami flagi UPA na demonstracji
Zaznaczone strzałkami flagi UPA na demonstracji
Flaga UPA
Flaga UPA


Całość cytowanego materiału: : Banderowska Ukraina faktem
Materiał z kwietnia 2014 roku opisujący nowe rządy na Ukrainie: Kto jest kim w rządzie ukraińskim; analiza zza Oceanu. Neo-naziści zaczynają rządzić w Europie?

Z maila od księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego:

„…niezależnie od Waszych poglądów politycznych pytajcie obu kandydatów na prezydenta RP, jakie jest ich stanowisko wobec tak szkodliwych działań na Ukrainie….”

Poroszenko podpisując ustawę o UPA strzelił Komorowskiemu w stopę
Szczęść Boże!
ks. Tadeusz Zaleski
www.isakowicz.pl

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Policzek w twarz Polski: banderowcy bohaterami.”

  1. Z innych źródeł: http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/05/poroszenko-podpisal-ustawe-o-statusie-bojownikow-o-wolnosc-czlonkowie-upa-bohaterami-00397453.html

    Podaje się, że zatwierdził też ustawę przeciw nazizmowi – jest to kuriozum – bandyci z UPA byli nazistami, czy to z przekonań, czy też z uwagi na służenie nazistom wcześniej, a także współpracę z nazistami – i później już w szeregach SS Galizien. To co dzieje się na Ukrainie zdaje się, że przechodzi wszelkie pojęcie i zrozumienie…- chyba że celem jest mieszanie w głowach takim obywatelom Ukrainy, którzy nie znają tka naprawdę historii pseudo-bohaterów rodem z UPA.

Możliwość komentowania jest wyłączona.