Zrobią z Polski harem – i co jeszcze? Lubański…

Pojawiają się i takie obawy.
Skrzętnie przesyłane są mi na pocztę wszelkie informacje na temat przemyśleń Polaków.
Jakoś zupełnie nie otrzymuję informacji „za”.
Dziwne?
Przypominam, dziś:
plakat A3 Bartoszewicz islam Poznan

Z tekstu Lubańskiego:
…A Polska zamiast zbierać wszystkich Polaków ze świata do kupy, zwłaszcza tych ze Wschodu b. ZSRR, chce uczynić w kraju raj nie dla Polaków lecz dla muzułmanów, którzy są gotowi pluć na Polskę, i którzy są wrogie katolicyzmowi.”
CAŁOŚĆ na: Lubański: Zrobią z Polski harem…

W komentarzu z materiału Polska Zbrojna ? imigranci, ISIS itp. zatytułowanym „krótko i na temat” znajdziecie Drodzy Czytelnicy mojego bloga dość smutne informacje i na pewno niepokojące.
Fragment bez linków:
W jeden miesiąc spalonych zostało 100 samochodów w samym Göteborgu. Nowa zabawa naszych nowych przyjaciół polega na tym aby zabić policjanta lub strażaka ? wtedy sprawca-bohater tego czynu trafi on do raju! Dlatego rzucają kamieniami z mostów w jadące na akcję samochody straży pożarnej, strzelają z broni paintballowej (łatwo dostępna) do policjantów, rzucają koktajlami Mołotowa w jadące samochody.
tu materiał po angielsku o tym co dzieje się w Szwecji:…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.