Bezrobocie w UE i i inne działania Olimpu.

Bezrobocie w EU i inne działania Olimpu

Die Wahrheit über das Ausmaß der Arbeitslosigke . Niebezpieczeństwo masowego bezrobocia.

Zehn Millionen EU-Bürger suchen offiziell seit mehr als einem Jahr einen Job. In Wirklichkeit, das offenbart jetzt eine Bertelsmann-Studie, sind es viermal so viele. Auch Deutschland trickst. (Die Welt) z 10.06.16

Więcej jak dziesięć milionów obywateli oficjalnie szuka pracy w UE i dłużej jak rok pozostaje bez pracy.  Rzeczywiście , według oficjalnych badań Bartelsmann Instytutu, szukających jest cztery razy więcej . tł.E.R.

Sytuacja na rynku pracy wcale nie jest taka ciekawa, oficjalnie mówi się, że Niemcy potrzebują 500 tyś. ludzi do pracy.

Według oficjalnych zapewnień, rząd Niemiec chce zintegrować i skorzystać z młodych uchodźców, którzy przybyli do Europy w tamtym roku. Sytuacja komplikuje się jednak, ponieważ uchodźcy nie garną się jednak do nauki niemieckiego i nie zamierzają pracować .Oczywiście  chodzi tu o zawody wykonywane fizycznie,  których Niemcy nie chcą wykonywać, to znaczy praca w firmach porządkowych, restauracjach, praca przy opiece  nad starszymi ludźmi, praca w budownictwie .

Do tej pory zawody te wykonywali emigranci z Turcji i Europy wschodniej. Teraz jednak w 2-gim pokoleniu potomkowie emigrantów emancypują się i znowu , nie ma kto sprzątać w Niemczech. Tania siła robocza istnieje w Niemczech o tyle, że przyjeżdżają z Europy Wschodniej robotnicy sezonowi, do pracy przy prostych pracach fizycznych, ale nie chcą i nie zamierzają pozostać w Niemczech, zależy im tylko na utrzymaniu rodzin w krajach takich jak Polska ,Litwa ,Bułgaria czy Rumunia, tu jest problem dla Niemców, bo jest to tylko emigracja zarobkowa. W kwestii demografii nie wiele to zmienia , dlatego lewactwo, które rządzi w Niemczech, milczy w sprawie gwałtów, na młodych Niemkach bo trzyma się kurczowo idei zwiększenia przyrostu naturalnego .Największa głupotą w tym przypadku jest fakt, że w Niemczech aborcja jest na życzenie i można jej dokonać „podobnie jakby wyrwać chory ząb”. Rocznie wykonuję się 300 tys. aborcji na życzenie, ale oczywiście lewactwo nie kojarzy tych faktów z demografią .

Odnośnie bezrobocia w EU – to jest poważna kwota 10% obywateli pozostaje bez pracy. W dużej mierze są to obywatele Europy, którzy po prostu nie chcą wykonywać pewnych prac, za żadne pieniądze, poza tym statystyki podnoszą  Grecy i Portugalczycy. Dlatego Państwa Europy Zachodniej tak bardzo wkurzają  się na obecny rząd w Polsce, ponieważ taka Europa drugiej prędkości jest im potrzebna, a tu jacyś „populiści” chcą w Polsce zrobić porządek i podnieść stopę życiową obywateli, przez co pozbawić Europę pierwszej prędkości taniej siły roboczej. Nic lewactwu nie wychodzi „uchodźcy” nie chcą pracować , a emigranci zarobkowi już nie długo nie zechcą przyjeżdżać .Do tego AfD dogaduje się z innymi prawicowymi partiami w Europie ( np. bliskie stosunki z prawicową  FPO p.Heinza- Christiana Strache z Austrii). Węgry i Polacy twardo idą do przodu i nie chcą być niewolnikami Zachodu. Sytuacja w Niemczech jest bardzo napięta AfD – oskarżana jest faszyzm, nazywana jest islamofobiczną i populistyczno – prawicową , każda wypowiedź  poddawana jest wnikliwej ocenie, z punktu widzenia lewicowego(na przykład  wypowiedź  Petry, że islam jest nie zgodny z konstytucją Niemiec).

Lewactwo coraz bardziej się kompromituje i pilnie zaczyna walczyć w Europarlamencie,  o zakaz posiadania  broni dla wszystkich  obywateli Unii. Szwajcarzy protestują bo tam od wieków prawie wszyscy obywatele mają  broń a i w Niemczech jest to duża grupa ludzi. Lewactwo myśli, że jak pozbawi ludzi prawa do posiadania broni, to nie będzie zamachów w Europie. Znowu błąd poznawczy, zamachy nie zależą od  ilości posiadanej broni , ale od ideologii, która za tym stoi np. (ideologia faszystowska islamu- kto nie podda się islamowi , to nie ma prawa żyć .)W Szwajcarii ludzie mają całe arsenały broni, prywatnie i nie  ma zamachów. To samo jest w Austrii i Włoszech .Systemy totalitarne jak Sowieci i III Rzesza po dojściu do władzy rozbroili wszystkich obywateli i skonfiskowali broń, stosując terror. Lewactwo w Europie też ma takie zamiary, zobaczymy co na to Europejczycy. Dalej niech tak lewacy robią, a będą musiały postarzałe  „dzieci kwiatów” uciekać do Ameryki Łacińskiej,  aby tam dokonać swojego żywota. Tutaj już ewidentnie grunt im się pali pod nogami.

Ewa.