Idziemy po życie każdego człowieka… Marsz Dla Życia – Poznań 2013.

Kogo tracimy, jakie umysły pozwalając na aborcję? Może drugiego Einsteina, Chopina czy innego wielkiego i mądrego brata w rozumie. Wiele razy pisałem o bezsensie mordu na nienarodzonym życiu niekoniecznie w wymiarze wiary katolickiej. Chociaż właśnie to chrześcijanie, katolicy – najbardziej pojmują i rozumieją wartość ludzkiego życia. I gdzież tutaj znajdują się wszelkie ekologiczne wartości świata ludzkiego, materialistów i ateistów, nawołujące do szacunku dla życia na planecie zwanej Ziemia? A więc wszyscy, którzy mówią nam o ratowaniu życia na planecie, a jednocześnie stają przeciw ratowaniu życia ludzkiego w formie najczystszej, najbardziej pierwotnej zaprzeczają sami sobie.

Poniżej zdjęcia z Marszu w Poznaniu, który ma uświadomić tym co jeszcze tego nie pojmują, że każde życie, w tym i… ludzkie(nienarodzone) jest najpiękniejsze. Każdemu życiu należy się szacunek i szansa na pojawienie się na tej planecie.
Jeżeli walczymy o ekologię planety, a nie umiemy szanować życia własnego gatunku, cóż jesteśmy warci?

Mail o akcji ? włączamy się! Dzieci mają żyć nie umierać?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Idziemy po życie każdego człowieka… Marsz Dla Życia – Poznań 2013.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.