Strona pomocy dla osieroconych rodziców…

Osieroceni rodzice próbują poradzić sobie z samotnością, rozpaczą i bólem. Jakże to dziwne jedni pragną dziecka i je tracą a inni pragną je zamordować próbując oczyścić sobie sumienie mówiąc, że to nie człowiek…
dlaczego

Dzień 15 października jest dniem dziecka utraconego. Wtedy to myśli wielu osób na świecie kierują się ku swoim odeszłym małym skarbom.

Na wyżej podanej stronie znajdziecie też fragment wywiadu z Eleni.
Na podstronach sporo pisałem o życiu nienarodzonym, a także o osobach niepełnosprawnych intelektualnie. W kontekście fundacji Brata Alberta. I Pani Eleni ma udział w pracach dla fundacji.
Z kolei dla mnie ważnym jest pamięć o pomordowanych na kresach – szczególnie dzieciach – niewinnych istotach, które padły ofiarą straszliwego okrucieństwa zwyrodnialców banderowskich….
W tym kontekście należy rozważyć słowa nacjonalistów za wschodnią granicą:
„…Bandera zalecał stosowanie radykalnych metod, ale przecież z okupantem należy walczyć wszystkimi metodami…” – to jest wyjaśnienie i usprawiedliwienie mordów dokonanych na dzieciach przez zbrodniarzy z UPA.
Lider banderowców: ludobójstwo na Wołyniu to brednia
Inny cytat:
„Aż strach pomyśleć, jakie państwo możemy mieć wkrótce za sąsiada. Z punktu widzenia polskiego interesu narodowego warto by było przemyśleć, kogo popieramy w rewolucji ukraińskiej, bo nowe twory polityczne, które mogą powstać, gdy konflikt ten się zakończy wyglądają niepokojąco. Zachodnia Ukraina z Banderowcami u władzy i bronią jądrową na wyposażeniu może być poważnym zagrożeniem dla Polski. Nie zapominajmy, że jedno z haseł ukraińskich nacjonalistów brzmi – „Pamiętaj Lasze, że do Wisły to nasze”…”
(źródło: Nacjonaliści ukraińscy planują pozyskanie broni jądrowej i chcą rewizji granic z Polską )

Oby nasze żyjące dzieci nie były już wkrótce zagrożone przez bezwzględnych potomków zbrodniarzy. Europa zdaje się zupełnie nie zauważać zagrożenia. Przy nacjonalistach ukraińskich Breivik to dziecko w przedszkolu bawiące się zabawkami…

Inne informacje z Ukrainy o nacjonalistach i wydarzeniach które mogą nas niepokoić. Objawia się prawdziwa natura banderowców na Ukrainie? Zaczyna się ??

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.