Historia podbojów chrześcijańskich narodów, przez muzułmanów.

Historia podbojów chrześcijańskich narodów, przez muzułmanów  w „telegraficznym” skrócie.

Jedyną sztuką w jakiej synowie Allacha byli najlepsi, jest sztuka najeżdżania, zdobywania, podbijania.


W starożytności plemion arabskich nikt nie zwyciężył – ani Cyrus Wielki  Persowie, ani Aleksander Wielki  Macedończycy, ani Juliusz Cezar ? Rzymianie, ani… Napoleon.

W 635 roku w 3 lata po śmierci Mahometa, oddziały Półksiężyca najechały chrześcijańską Syrię i chrześcijańską Palestynę.

W 638 roku – synowie Allacha najechali i zajęli Jerozolimę i zniszczyli Grób Pański.

W 640 roku- zdobyli chrześcijańskie obszary Persji, Armenii, Mezopotamii, czyli dzisiejszego Iraku, zajęli chrześcijański Egipt, oraz cały chrześcijański Maghreb, czyli dzisiejszą Tunezję, Algierię, Maroko.

W 668 roku najechali  (mówię o synach Allacha) Konstantynopol i zajęli go na 5 lat.

W 711 roku, najechali na Półwysep Iberyjski, po przekroczeniu Cieśniny Giblartalskiej – zajęli Portugalię i Hiszpanię  i krwawo rządzili tam przez 8 wieków.

Jak wszędzie palili klasztory gwałcili zakonnice i zakonników , burzyli kościoły , zabijali kobiety i dzieci  ścinali głowy Chrześcijanom i Żydom. Ilość ofiar można liczyć w milionach. Za wezwanie Chrystusa ścinali głowy albo nabijali na pal, za bicie w dzwony to samo, za noszenie zielonych ubrań to samo. Porywali kobiety do haremów. Gdy przechodził Muzułmanin, psy ? niewierne musiały oddawać mu pokłon.

W 721 roku wdarli się do katolickiej Francji – przez Pireneje zajęli Narbonne, Carcassone, Nimes, Lion i Dijon ? gdzie wycinali wszystkich w pień.

W 731 roku poszli dalej na Bordeaux, dalej do Poitiers i Tours, dopiero wtedy w 732 roku znalazł się jeden bohater Karol Młot, bo Francja byłaby muzułmańska.

W 827 roku wylądowali na Sycylii, zrobili tam prawie na 3 stulecia Państwo Islamskie ? mordując, gwałcąc ? wszystko to co oni robią w imię Allacha.

W 836 roku dotarli do Brindizi zajmując te tereny  mordując, gwałcąc.

W 840 roku dotarli do Bari – to samo.

W 841 do Ankony – to samo. Czyli basen Adriatyku był muzułmański.

W 846 dotarli do Ostii i dalej na Rzym ? ograbili i zbeszcześcili Bazylikę św. Piotra i Pawła ? rabowali, niszczyli , gwałcili i ścinali głowy ? Papież musiał im płacić haracz, a Leon IV wzniósł mury ze strachu.

W 847 poszli dalej na północ, zajęli Monte Casino i Salerno – to samo gwałcili, grabili ? np. gwałcąc mniszki na ołtarzu, a później odcinając im gardła.

W 898 zajęli Prowansję, do dziś są pamiątki mordów i zniszczeń.

W 911 przekroczyli Alpy, weszli do Piemontu- to samo palili kościoły i biblioteki, gwałcili i odcinali głowy.

W 912 dotarli do Szwajcarii , nad Jezioro Genewskie, dalej nie poszli, bo bali się śniegu.

W 940 wrócili do Francji, zajęli Tulon  tam, to samo co wszędzie.

Dziś chrześcijanie szczególnie na Zachodzie Europy biją się w piersi i przepraszają za Krucjaty, to jest wręcz jakiś obłęd.

Mało tego kościół chce ich przyjmować i okazywać miłosierdzie, przecież oni nie wiedzą co to jest , oni to rozumieją jako objaw słabości.

Krucjaty skierowały ekspansjonizm Muzułmański w stronę Indii, Indonezji, Chinom i kontynentowi afrykańskiemu, gdyby nie było krucjat Europa byłaby muzułmańska, byłoby tu kilka kalifatów.

Po zakończeniu krucjat nawróceni na Islam Tatarzy i Turcy, znowu zaczęli nas najeżdżać . Powstało Imperium Osmańskie i znowu to samo, mordy gwałty, branie w jasyr, osławieni Janczarzy byli największymi zbrodniarzami w historii ludzkości ? to oni nabijali na pal i obdzierali ludzi ze skóry. Europa znów stała się polem bitew.

W 1356 roku kilkadziesiąt lat po krucjatach, Turcy zdobyli półwysep Galipoli i Dardanele.

W 1357 wyruszyli bez przeszkód na podbój Europy, zajęli Trację, Macedonię Albanię, Serbię i po 5 latach oblężenia zdobyli Konstantynopol.

W 1430 wdarli się do Greckich Salonik i zrobili to co zwykle.

W 1444 zwyciężając pod Warną, zajęli Wołoszczyznę, Mołdawie, Transylwanię ? czyli Bułgarię i Rumunię ? morderstw i prześladowań nie było końca.

W 1453 przypuścili szturm na Konstantynopol. Mehmet II ? dzika bestia dokonała tam takich zbrodni, że lepiej o ty m nie myśleć, rzeki krwi wpadały do Bosforu .Miasto zostało tak zniszczone jak po bombie atomowej.

W 1456 synowie Allacha najechali na Grecję i zniszczyli Grecję do końca, zbrodnie jakich tam dokonali wołają o pomstę do nieba.

W 1476 napadli na Republikę Wenecką, tam mieli dużo do niszczenia, plądrowania i zabijania.

W 1512 na tronie Imperium Osmańskiego stanął Selim Krwawy, mordował wszystkich dookoła ?nawet swoje dzieci i rodzinę. Z niego zrodził się Sulejman Wspaniały, który postanowił sobie że stworzy Państwo Islamskie Europy ? o czym marzą Turcy do dziś.

W 1523 wystawił Sulejman armię jakiej nikt nie widział 400 tyś. ludzi i 30 tyś. wielbłądów i jeszcze tysiące dział i ruszył z muzułmańskiej Rumunii na katolickie Węgry.

W 1526 Sulejman puścił z dymem Budę ? czyli Budapeszt, wziął 300 tysięcy niewolników i resztę ludności pozabijał, ponieważ byli niewiernymi katolikami, Węgrzy do dziś, to pamiętają.

W 1529 Sulejman dotarł do Austrii i jej nie zdobył .Wrócił do pomysłu aby Morze Śródziemne było lennem islamu.

W 1565 po zamordowaniu sześciorga synów oraz innych swoich dzieci i wnucząt wyruszył i zdobył Maltę, nie muszę pisać co tam zrobił.

W 1571 syn tego mordercy Selim Opój zajął Cypr i zrobił tam rzezie, takie jakich dokonał jego dziad w Stambule – mieszkańców wyspy obdzierali ze skóry.

Narody Europy zaczęły się w końce jednoczyć i w bitwie pod Lepanto 1571roku, pokonali innego mordercę Alego Paszę.

W następnych latach muzułmanie ciągle atakowali Europę np. w: 1621 i 1672 atakowali Polskę, ciągle marząc o Imperium Islamskiej Europy.

W 1683 Wielki Wezyr Kara Mustafa był przekonany, że zwycięży i zdobędzie Europę, zabrał ze sobą na wyprawę pół miliona żołnierzy, tysiące koni, wielbłądów, haremy, wozy żywności, prawie cały Stambuł.

Tym razem Europa miała w sobie instynkt samozachowawczy, Chrześcijaństwo się obudziło.

12 września Sobieski pogonił morderców i szkoda, że nie do Stambułu, mógł iść za ciosem, ale niestety nie przyszło mu to do głowy. Kara Mustafa uciekając porzucił wszystko, poderznął wszystkim konkubinom i żonom gardła, żeby nikt inny nie skorzystał z tego „miodu”.

Następne wieki minęły wielu narodom pod uciskiem muzułmańskim, nie sposób opisać ile tego było. W Europie dopiero po I wojnie światowej wiele narodów odzyskało wolność spod jarzma Imperium Osmańskiego. Grecy do dziś mają traumę po wiekach niewoli ? jeszcze w latach 50-tych ubiegłego wieku w Stambule były pogromy Greków. O zbrodniach na Ormianach wszyscy wiedzą.

Dzisiejsza inwazja na Europę nie jest niczym innym, jak tylko tym samym muzułmańskim ekspansjonizmem, który muzułmanie dostają z mlekiem matek . Ciągną do nas całe masy, aby nas podbić narzucić swoje obyczaje i wartości. Teraz Europa jest inna zatraciła instynkt samozachowawczy, poprzez konsumpcjonizm i hedonizm. W Europie żyje już około 40 milionów muzułmanów, za nic mają nasze prawo i nasze wartości.

Rozmnażają się jak króliki ? służy temu poligamia i fakt, że Koran traktuje kobietę jako brzuch do rodzenia ? tylko tyle. Poza tym pozwala, a wręcz nakazuje mordować psy niewierne, a Europejczycy myślą, że Islam to religia POKOJU!

Oni nie są naszymi braci, islamu nie można zreformować. Islam nie jest religią – lecz totalitarnym systemem, zniewalającym ludzi.

Ewa R.

 

2 komentarze do “Historia podbojów chrześcijańskich narodów, przez muzułmanów.”

  1. http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/wydarzenia-na-swiecie-wiecej-uchodzcow-we-francji-rosnie-liczba-ofiar-powodzi-w-macedonii_876295.html
    Uzbrojeni UCHODŹCY ZAATAKOWALI dziennikarzy we Francji!

    Francuska Riwiera zmaga się z wielkim najazdem uchodźców. Nielegalni imigranci podróżują tam z terytorium Włoch. Otaczają kurorty, przedostają się w głąb kraju. Policjanci z tego regionu wystąpiły do władz o przysłanie posiłków, bo sami nie są w stanie sprostać wyłapywaniu wszystkich, którzy nielegalnie wjeżdżają do Francji. Tymczasem we Włoszech też nie ma już miejsca dla uchodźców.

Możliwość komentowania została wyłączona.