Andrzej Zapałowski o polityce na kierunku wschodnim.

A. Zapałowski

Niezależny Serwis Informacyjny. Polityka na Wschodzie.

W niniejszym programie rozmawiamy z historykiem i wykładowcą dr. Andrzejem Zapałowskim, który omawia zagadnienia polityki za naszą wschodnią granicą oraz geopolityką tych zmian. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą audycją.

(https://www.youtube.com/watch?v=azXhSpT89EQ)

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Andrzej Zapałowski o polityce na kierunku wschodnim.”

  1. Polecam wywiad na temat polityki wschodniej Polski szefa partii ZMIANA dr Mateusza Piskorskiego: „Uważam, że Polska powinna koncepcyjnie przygotowywać się do sytuacji, w której Ukraina zniknie z mapy Europy. Jestem przekonany, że w sensie politologicznym tego państwa już nie ma. Jest to terytorium pozbawione centralnej władzy, pozbawione możliwości administracyjnych. Nie mówię tutaj tylko o Donieckiej i Ługańskiej Republice Ludowej, mówię tutaj także o tym, że władze nie kontrolują właściwie nawet zachodnich obwodów Ukrainy, czego przykłady mamy niemal codziennie. Działają tam nielegalne, pół-przestępcze organizacje, które decydują o lokalnej polityce.”
    Całość wywiadu w portalu novorossia.today, link:
    http://novorossia.today/103118-2/

Możliwość komentowania jest wyłączona.