Audiofilstwo po polsku.Pylon Audio. To firma z Wielkopolski, zresztą niektórych jej pracowników znam od wielu lat. Bez mała to koledzy z podwórka.

Pamiętam te zażarte dyskusje jeszcze w latach 90-tych na temat firm audiofilskich, wzmacniaczy, głośników i nie tylko.
I proszę kolega niejako dołożył się osobiście do wkładu w powstawanie nowych możliwości na tym rynku.
Osobiście od lat polecam produkty audio-video chętnym, można powiedzieć re dystrybuuję je. Dla radości słuchania i przyjemności z tego wynikającej.

Polska firma produkująca wzmacniacze lampowe FezzAudio.

Oto małe info wydrukowane przez tą firmę, dla zwiększenia wiadomości o tym rodzaju wzmacniaczy:

Muzyka to balsam dla duszy, czyż więc nie jest właściwym stosowanie go? Czym różni się austrofilstwo od zwykłego słuchania muzyki?
To bardzo proste i oczywiste: wynika z wyższych potrzeb słuchających reprodukcji muzycznych – osób, które chcą usłyszeć je najlepiej jak tylko się da.
Prawie tak jak w oryginale.
Czasem szukamy indywidualnych smaczków, chcemy wzbogacić brzmienia, o coś co nam najbardziej odpowiada, znaleźć najlepsze warunki do odsłuchu, najwygodniejsze dla naszych potrzeb (też) i fizycznych. Jak dobrze móc siedzieć i słuchać swojego ulubionego kawałka, z którym łączy się tyle wspaniałych przeżyć z przeszłości w ulubionym fotelu pokoju, który jest naszą własną prywatną filharmonią…
Do tego sprowadza się nasze poszukiwanie. Tych co zwą się audiofilami.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.