Bal dobroczynny w Krakowie – Zaproszenie.

Szanowni Państwo, Przyjaciele dobrej i szlachetnej zabawy!

Plakat Balu Niepodległości AD 2013
Plakat Balu Niepodległości AD 2013

Mamy wielki zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w polecanym m.in. przez…


Annę Dymną

Ewę Dałkowską

Ewę Błaszczyk

Agnieszkę Radwańską

Urszulę Radwańską

ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego

prof. Andrzeja Nowaka

Andrzeja Pilipiuka

Mikołaja Reya

Krakowskim Dobroczynnym Balu Niepodległości,

który odbędzie się w prestiżowych wnętrzach

XVI-wiecznej Kamienicy Czeczotki przy Rynku Głównym w Krakowie

w sobotę 9 listopada 2013 roku.

To drugi organizowany przez nas bal w tym roku. Poprzedni, znacznie mniejszy, środowiskowy, dedykowany zamkniętej grupie osób, polecany był przez zacne grono znanych postaci życia publicznego i zgromadził 220 Gości z jedenastu województw z całej Polski, w tym znanych dziennikarzy z mediów ogólnopolskich, naukowców, artystów i polityków. Tym razem, m.in. dzięki wsparciu wydawcy jednego z największych ogólnopolskich tygodników opinii na Bal Niepodległości zaproszone zostanie znacznie szersze grono osób pragnących radośnie, w sposób uroczysty oraz w najlepszym towarzystwie i jednocześnie pożytecznie świętować rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Podobnie jak ten najbliższy, również i poprzedni bal miał charakter dobroczynny. Dzięki obecności Gości i sponsorów zebraliśmy kwotę blisko 10.000,- na renowację instrumentów w Szkole Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie. Tym razem przyświeca nam cel nie mniej szlachetny. Mamy oto nadzieję wspomóc możliwie najwyższą kwotą niepełnosprawnych intelektualnie Podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta w podkrakowskich Radwanowicach.

Zapraszamy do rejestracji już teraz (w terminie 5 – 31 października albo do wyczerpania miejsc) lub też do wcześniejszego zapoznania się z większą ilością informacji zamieszczonych na Przewodnik po Balu

Szlachetni Dobroczyńcy, jeśli podobnie do nas rozumiecie ideę dobroczynności, jeśli uważacie cel Balu za słuszny lub jeśli chcecie wspomóc naszą inicjatywę z innych powodów, zgłoście swoją wolę odwiedzając naszą stronę i w prosty sposób nawiążcie z nami kontakt pisząc na kontakt

Z pozdrowieniami

Adam Kalita, radny Miasta Krakowa, organizator

Marcin Szymański, radny Miasta Krakowa, organizator

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.