Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw współpraca z IPP.

Ta instytucja powinna teraz szczególnie mocno się aktywować – pomoc dla przedsiębiorstw prywatnych, rodzinnych jest najważniejsza. Jeżeli te przedsiębiorstwa nie przetrwają nie przetrwa państwo – kto zapłaci podatki na pracowników sfery budżetowej? Teraz małe i średnie firmy są w szczególnej sytuacji zagrożone egzystencją – proszę sobie wyobrazić, że firmy które musiały zawiesić działalność, wysłać pracowników na przymusowe urlopy musza płacić czynsze chociażby – molochom centrom handlowym. Powinna powstać spec ustawa, która zmusiłaby te molochy chociażby dla zmniejszenia tych obciążeń. Jest też wiele innych problemów związanych z funkcjonowaniem firm.

Przychodzi mi do głowy taka mała „teoria spiskowa” a jeżeli wirus jest celowym działaniem Chin aby zdestabilizować rynek światowy? Chiny od lat skupują ziemię i firmy na całym świecie. O ile łatwiej im będzie kupić firmy pod kreską po kryzysie pandemii? Wszędzie? Czy w Polsce przedsiębiorcy nie będą ratować swojej egzystencji sprzedając za grosze swoje firmy?

Chiny chcą wpływać na wybory w Polsce! Oczekują, że PiS się im podporządkuje – Na hongkońskim portalu informacyjnym HK01 (portal o silnych wpływach Komunistycznej Partii Chin, znany z tworzenia fake newsów i często prezentujący narrację Pekinu) ukazał się artykuł, w którym pojawia się sugestia, że Pekin może wpłynąć na najbliższe wybory w Polsce. Ten chiński szantaż ma miejsce w momencie, gdy zacieśnia się współpraca Pekinu z Moskwą. Publikacja dotyczy polsko-amerykańskiej deklaracji w sprawie bezpieczeństwa technologii 5G, która zawarta została w czasie wizyty wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Mike’a Pence’a w Polsce.
– Izba Polskich Przedsiębiorców

https://www.arbiter.com.pl

Musimy myśleć o innych aby myślano o nas.

Przy okazji powyżej kilka linków działań Izby Polskich Przedsiębiorców reprezentującej Przedsiębiorców przed Państwem i filmy z wypowiedziami Prezesa Izby i uroczystościami organizowanymi przez Izbę.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.