Buduj wraz z Bratem Albertem i siostrami Radwańskimi nowy dom dla niepełnosprawnych.

Pomoc biedniejszym, słabszym. TO jest jedyny sensowny cel w życiu. Tylko tak można realizować współistnienie między ludźmi. Zamiast walczyć ze sobą, okradać się i obrzucać inwektywami, po prostu pomagajmy. Gdybyśmy wszyscy to robili – świat stałby się inny, bez wzajemnej nienawiści i zawiści. Dlatego namawiam do zaangażowania się w pomoc charytatywną, bezinteresowną, która daje nam inny odbiór rzeczywistości.

Informacja nadesłana od księdza Tadeusza:
„Pomóż Fundacji im. Brata w Radwanowicach, która rozpoczęło budowę kolejnego domu dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, będących sierotami. Tym razem jest to nowy pawilon przy istniejącym już Domu Pomocy Społecznej przy ul. Helenówek 7 w Łodzi.radwan2
Nowy pawilon, budowany od fundamentów, będzie posiadać pokoje mieszkalne dla nowych podopiecznych oraz sale rehabilitacyjne. Na dokończenie inwestycji brakuje 354 tys.

Akcji zbierania funduszy wspierają tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie, które od lat związane z podopiecznymi Fundacji im. Brata Alberta.

Każdy może pomóc, poprzez kliknięcie na specjalnie utworzonej stronie w czerwone serce i zadeklarowanie pomocy .

zbudujzbratemalbertem.pl

Informacje i zdjęcia z budowy są na FB

Zbuduj z Bratem Albertem

fundacja

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.