Czarny czosnek…-samo zdrowie.


Reminiscencje po Polagrze.
Natrafiłem na taki produkt:

Oczywista wszyscy chyba wiemy, że czosnek jest naturalnym antybiotykiem, jest bardzo zdrowy i pożądany dla organizmu ludzkiego.

Ten nowy polski produkt może okazać się hitem.

Wersja z miodem bardzo smaczna. Polecam.

O właściwościach czarnego czosnku ze strony producenta:
„Działanie antynowotworowe Na podstawie badań przeprowadzonych przez Japończyków w 2007 roku stwierdzono, że czarny czosnek działa antynowotworowo i może powodować zmniejszanie się guzów. Jednak większość przeprowadzonych do tej pory testów wykonano na zwierzętach i wciąż nie ma oficjalnego naukowego potwierdzenia, że czosnek może mieć taki wpływ również na człowieka. Czarny czosnek wspomaga układ odpornościowy Czosnek jest bogaty w mangan, wapń, fosfor, selen i witaminy B6 i C. Z tego względu ma korzystny wpływ na kości i tarczycę. Proces fermentacji podwaja ilość przeciwutleniaczy, którą zawiera surowy czosnek (choć ona i tak jest imponująca). Czosnek wspomaga układ sercowo-naczyniowy Antyutleniacze zawarte w czosnku mają również korzystny wpływ na kondycję serca. Zwalczają one wolne rodniki, odpowiedzialne za proces utleniania cholesterolu i niszczenie błon komórkowych. Czarny czosnek doskonały na przeziębienie Jednym ze związków czosnku jest allicyna, substancja bogata w siarkę, co jest prawdopodobnie jego tajną i niezwykle skuteczną bronią przeciw bakteriom, wirusom, grzybom i pasożytom. Dlatego też czosnek jest uważany za naturalny antybiotyk. Czosnek jest silnym przeciwutleniaczem, który regeneruje komórki. Pomaga to mieć gładką, miękką i bez trądziku skórę.”

Strona Producenta: Czarny czosnek
Wkrótce więcej na jego temat.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.