Deklaracja LGBT co to jest?

Wrzucam logicznie i bez jakiegoś „zacięcia” nagrany filmik na ten temat.

A także link do innego materiału, już bardziej stronniczego niemniej z wypowiedzią homoseksualisty na temat adopcji dzieci.
JACYKÓW BĘDĄC GEJEM POWIEDZIAŁ WPROST CO SĄDZI O ADOPCJI DZIECI! [WIDEO]

„…Z najnowszych sondaży wynika jasno, iż polskie społeczeństwo nie chce, aby władza narzucała dzieciom ideologię, z którą mogą się nie zgadzać rodzice. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż zgodnie z konstytucją RP, to rodzice w pierwszej kolejności mają prawo do kształtowania i wychowania swoich dzieci. Prawo to znajduje się pod szczególną ochroną państwa….”

Jako ilustrację do materiału dałem screen wypowiedzi pod filmem homoseksualisty.

Dodam że miałem znajomych homoseksualistów (dawno kontakt się urwał, z przyczyn niezależnych, zmiana miejsca pobytu), którzy zawsze w rozmowach byli przeciw adopcji dziecka przez osoby jednej płci.
I w ogóle jeden z nich był raczej zasmucony swoją orientacją, uważał ją za coś niekoniecznie zdrowego – dodam że były to rozmowy w latach 80-tych. Czuł się z tym nie najlepiej. Ale to dłuższy temat, nie na ten wpis.

Zostawiam Wam analizę. Dodam: to też ludzie i w znakomitej większości są przeciw chorym pomysłom grupy, która chce wykorzystywać politycznie ich sprawy i problemy. Tworzyć wbrew nim reprezentację. Z moich znajomych wszyscy chcieli spokoju i życia w „cieniu”. Tak aby nikt nie wiedział o ich preferencjach seksualnych.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.