Dialog z muzułmanami…


„AfD-Gespräch mit Zentralrat der Muslime endet im Eklat
Die AfD hat das Gespräch mit dem Zentralrat der Muslime vorzeitig abgebrochen. Grund ist, dass dessen Vorsitzender Mazyek seinen NSDAP-Vergleich nicht zurücknehmen wollte.
Dies scheint er nach Aussage Petrys getan zu haben. „Es berührt uns persönlich, dass Herr Mazyek uns in dem Gespräch vorgeworfen hat, eine Partei aus dem Dritten Reich zu sein”, sagte Petry in der Lobby des Hotels, als sie nach dem Abbruch mit Glaser und Hampel vor die Journalisten trat. Es habe keine Zusammenkunft auf Augenhöhe.”

Foto: AP Der Chef des Zentralrats der Muslime, Aiman Mazyek, schüttelt AfD-Chefin Frauke Petry die Hand.

Dies scheint er nach Aussage Petrys getan zu haben. „Es berührt uns persönlich, dass Herr Mazyek uns in dem Gespräch vorgeworfen hat, eine Partei aus dem Dritten Reich zu sein”, sagte Petry in der Lobby des Hotels, als sie nach dem Abbruch mit Glaser und Hampel vor die Journalisten trat. Es habe keine Zusammenkunft auf Augenhöhe.
Rozmowy AfD z Centralną Radą Muzułmanów skończyły się skandalem. Zostały przed czasem zerwane .Zasadniczo problemem było, że przewodniczący Rady Mazyek porównał AfD do NSDAP i nie chciał się wycofać. I tak dobrze, że podał rękę Frauke, bo muzułmanie tego nie robią.W rozmowie porównał partię AfD do Trzeciej Rzeszy. Nie ma przyszłości dla wspólnych spotkań – powiedziała Petry.
Niestety tak się rozmawia z muzułmanami, przyjechali, żyją na niemieckich zasiłkach i jeszcze obrażają gospodarzy, bo uważają, że tylko oni mają rację, tak kończą się dyskusje z muzułmanami. Europa jeszcze nie przejrzała na oczy, niektórzy myślą, że z nimi można rozmawiać – a oni muzułmanie potrafią tylko żądać tego, co w ich mniemaniu im się należy.

Wiąże się to z przekonaniem, że Allach całą ziemię dla nich przeznaczył, co pisze w Koranie. Tyle wieków to Europa obserwuje i jeszcze są ludzie którzy wierzą, w DIALOG z muzułmanami. Z nimi nie ma dialogu, oni wiedzą lepiej kto jest kto- ale przyjeżdżają tu całymi hordami, skoro tu jest NSDAP, to po co tu przyjeżdżać??
Powinni sobie zbudować Raj na swoich ziemiach i pokazać wszystkim, że są lepsi od nas i lepiej budują swoje Państwa, lepiej znają się na gospodarce i innym mogą dawać socjale. Czyż nie mają swoich Państw, tam mogą się gospodarować i stworzyć RAJ jaki im obiecał Allach. Najlepiej przyjechać do kogoś i rządzić się i obrażać kogo się chce.

Najśmieszniejsze jest to, że Pani Merkel nadal się pogrąża i kompletnie skręca w lewo, popierając środowiska LGBT oraz nadal jest za przyjmowaniem uchodźców, choć zagrożenie terrorystyczne w Niemczech, zwiększyło się o 100% – mają już zidentyfikowanych 500 czynnych terrorystów z ISIS-u.
Cóż dodać, szykuje się nam niezła rozróba w Europie!
Ewa.

2 myśli w temacie “Dialog z muzułmanami…”

  1. http://bezprzesady.com/aktualnosci/iluzja-czy-wlasow-mial-szanse

   Tatarskie formacje kolaboranckie w służbie Niemiec hitlerowskich

   1 Tatarska Brygada Górska SS

   Dyrektywa ta zezwalała również na tworzenie formacji złożonych z Tatarów Krymskich i Kozaków. Tzw. Regulamin 8000, opublikowany w sierpniu 1942 roku, uściślał, że tylko Kozacy, Turkmeni i Tatarzy Krymscy, jako ludność wywodząca się z podbitych terenów ZSRS, traktowani byli na równi z żołnierzami niemieckimi i mogli walczyć z nimi „ramię w ramię” przeciwko bolszewizmowi. Na pierwszy rzut oka działania zmierzające do wciągnięcia tych grup w skład Wermachtu i SS kłóciły się z ofi cjalnie deklarowaną w państwie niemieckim teorią rasową, ale przeważył pogląd Führera, który poważał Kozaków za ich wojowniczy charakter i chęć walki przeciwko bolszewikom.
   Źródło: Kozacy w służbie Hitlera

   Narodowości Związku Radzieckiego w Służbie III Rzeszy ( w tym ochotniczo Tatarzy krymscy)

   Taką współpracę podejmowali nie tylko Rosjanie czy Ukraińcy, ale także Litwini, Łotysze, Estończycy, Białorusini, Tatarzy krymscy i nadwołżańscy, Gruzini, Ormianie, narody Turkiestanu, Azerbejdżanu i północnego Kaukazu

Możliwość komentowania jest wyłączona.