Europa we władaniu Islamu (tego złego)…

„Hezbollah swobodnie działa w Europie” – taki jest tytuł artykułu na stronie Interii. Od znajomych z Anglii i Francji dobiegają mnie słuchy o szalonym wręcz faworyzowaniu w imię praw człowieka islamistów, arabów, muzułmanów… Nie, żebym miał coś przeciw nim. Niemniej najpierw dba się o swoje, potem o obce. Czy nasze dzieci muszą głodować, aby syte były muzułmańskie? No … raczej tak…- Mniej więcej taki jest wydźwięk działalności UE na tym polu…

Kilka cytatów z tego materiału:

„Tysiące członków i sympatyków Hezbollahu organizują na Starym Kontynencie demonstracje polityczne i zbierają fundusze, przekazywane następnie do siedziby kierownictwa ugrupowania w Libanie.
[…]

UE wciąż ślepa

Mimo to Unia Europejska traktuje nadal Hezbollah przede wszystkim jako partię polityczną i ruch społeczny, odmawiając wciągnięcia go na listę organizacji terrorystycznych.
[…]
„Tymczasem w Niemczech, które są uważane za główny ośrodek aktywności Hezbollahu, działa już 950 członków i sympatyków tego ugrupowania – podaje raport niemieckich służb specjalnych. Liczba zwolenników Hezbollahu wzrosła od 2010 roku.”

Źródło cytatów: Hezbollah swobodnie działa w Europie

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Europa we władaniu Islamu (tego złego)…”

 1. “Tymczasem w Niemczech…”
  a tymczasem w Niemczech ile działa organizacji rewizjonistycznych i neofaszystowskich?
  czy większym zagrożeniem dla Polski jest Hezbollah czy Erika Steinbach ze zgrają „kombatantów” z SS?
  czy to muzułmańskie bojówki przybyłe z Niemiec atakowały 11 listopada Polaków podczas Święta Niepodległości, czy dokonała tego internacjonalistyczna marksistowska hołota?
  czy większym zagrożeniem dla tradycyjnych wartości jest promocja islamu czy nachalna propaganda homoseksualizmu?
  nie przesadzajmy z islamskim zagrożeniem, są rzeczy znacznie groźniejsze dla wartości moralnych czy narodowych, nawet dla wartości religijnych

Możliwość komentowania jest wyłączona.