Gender i rewolucja seksualna… w Poznaniu. Mathias von Gersdorff i profesor Tadeusz Guz.

Zapowiedź spotkania z maila:

Szanowni Państwo,

Pragnę serdecznie zaprosić na spotkanie odbywające się w ramach klubu Polonia Christiana poświęcone Gender oraz rewolucji seksualnej. W czasie spotkania odbędą się dwa wykłady wybitnych znawców tematu:
Ks. profesora Tadeusza Guza, który przedstawi wykład zatytułowany: ?Gender jako skutek nowożytnych ideologii?
oraz Pana Mathias’a von Gersdorff’a, z prelekcją pod tytułem ?Gender jako ideologia destrukcji ? głos z Niemiec?
konferencja poznań

Kilka słów o zaproszonych prelegentach:

Ks Profesor Tadeusz Guz ? profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, wybitny filozof, teolog, doktor habilitowany nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki autor szeregu publikacji poświęconej filozofii i teologii. Nie sposób jest przytoczyć tutaj całego bogatego dorobku naukowo-publicystycznego ks. profesora, gdyby byli Państwo zainteresowani, więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.tadeuszguz.pl/.

Mathias von Gersdorff – Autor licznych publikacji poruszających zagadnienie rewolucji kulturowej, członek niemieckiego stowarzyszenia Tradycji, Rodziny i Własności (TFP), jest także szefem akcji chroniącej najmłodszych przed demoralizacją ?Dzieci w niebezpieczeństwie? (?Kinder in Gefahr?), autor wielu książek i artykułów, m.in. wydanej w Polsce: ?Rewolucja seksualna zagraża dzieciom?. Publikuje również w polskiej prasie, m.in. w: „Polonia Christiana”, „Naszym Dzienniku”, „Egzorcyście”.

Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie związane z rewolucją obyczajową i ideologią Gender.w kontekście doświadczeń niemieckich, gdzie procesy te sieją spustoszenie wśród młodzieży od dłuższego czasu z dużo łatwiejszym przyzwoleniem katolików niż to mam miejsce w Polsce.

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1445387245707769/

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli:
PCH24.pl
Miesięcznik Egzorcysta
PrawaWielkopolska.pl

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.