„Nieudolność” i brak wiedzy na temat Islamu?

Słynna sprawa prób zbiorowych gwałtów na kobietach w Koloni.

Głupota i tępota intelektualna?

Dziś od rana TVP zajęła się zachowaniem muzułmanów  w Niemczech i w związku z tym zaproszono panią doc. Sosnkowską, która jako arabistka miała wyjaśnić, dlaczego muzułmanie molestują i gwałcą europejskie kobiety i co usłyszeliśmy? ?
1.Ci młodzi Panowie byli pijani, Europejczycy po pijaku też tak zrobiliby.
2. No przecież w krajach arabskich nie gwałcą, jest taki cudowny spokój .
3. To jest wina policji ,a policja co mieli robić,  bo przecież nie wiedzieli, że będą gwałcić.
4. Muzułmanie nie są winni , bo przecież był tam jeden Serb ? prawosławny.

Ta osoba ta p. Sosnkowska niedługo będzie profesorem, to jest autorytet i co za inteligencja i znajomość kultury arabskiej? Takich ludzi kształcimy z naszych podatków, po to aby ogłupiali społeczeństwo.

       1. Obojętnie czy byli pijani czy nie (Arab nigdy nie upije się tak ,że nie wie co robi) ich zachowanie bierze się z pogardy dla naszej cywilizacji, tak są uczeni w domu, tak jest napisane w Koranie .Nasze kobiety są  szmatami i można ich gwałcić, bo wszystkie są  ku? Ich kobiety są porządne , bo nie wychodzą na ulicę i są analfabetkami. Dlatego w krajach arabskich jest bieda (z wyjątkiem tych co żyją z ropy ), bo mężczyźni nie pracują, a analfabetki muszą zbierać co się da, na pustyniach aby coś ugotować. W Maroku w Górach Atlas, nie raz widziałam jak na poletkach kobieta służyła za woła i ciągnęła pług.

      2. W krajach arabskich nie gwałcą, bo kobiety nie wychodzą  z domu ? kobieta może wyjść tylko z mężem, który daje jej ochronę. Mężczyźni – Arabowie swoją mentalnością tkwią w kulturze przed-arabskiej, która sięga  kilka tysięcy lat wstecz. To jest dzicz, taka jest prawda i trzeba to sobie jasno powiedzieć. To jest zacofanie na poziomie ewolucyjnym ? tego nie zmieni się ot tak, poza tym ich kobiety wierzą w słuszność tego kulturowego zacofania i tak wychowują  swoich synów. Byłam kilkakrotnie  w Egipcie, w rodzinie arabskiej i dokładnie wiem jak to się odbywa.

     3.Wina jest policji też, a to że policja boi się tej bandy, to oni doskonale o tym wiedzą i mają za nic policję. Policja to są durnie, którzy nie wiedzą po co mają broń. W Berlinie są dzielnice, do których policja nie wchodzi ze strachu. Muzułmanie gwałcą w całej Europie, więc jak można twierdzić, że nikt nic nie wie. Prawda jest tak Angela potrzebuje na wczoraj co najmniej 500 tyś. pracowników, po to aby rozwijała się niemiecka gospodarka, jest naciskana przez „Trojkę, musi tak robić, bo tego wymagają jej mocodawcy ? co tam gwałty.

     4. Porównywanie muzułmanów z europejskimi mężczyznami, no to już jest skrajny DEBILIZM, TO MOŻE ZROBIĆ OSOBA ALBO NIE NORMALNA, ALBO OPŁACANA PRZEZ SZEJKA.
Nigdy muzułmanin nie uzna równouprawnienia kobiet ? nigdy. Żadne argumenty, ani natury ekonomicznej, to że kobiety wnoszą w rozwój ekonomiczny swój potencjał, ani, że są tak samo inteligentne, inaczej ale tak samo , ani to ,że inteligentna matka daje inteligentne potomstwo , bo inteligencję ma się po matce ? co jest naukowo udowodnione, ani to, że kobiety wniosły rozwój naszej cywilizacji swoją cegiełkę .

A czy muzułmanie dali coś cywilizacji ludzkiej ? nic dosłownie nic, trochę wzięli z cywilizacji wyższych które podbijali mieczem np.cyfry arabskie są etruskie, niszczyli te cywilizacje, tak samo jak teraz to robią (np. bibliotekę aleksandryjską palili kilka miesięcy) i nasze muzea też tak będą palić, ale ta arabistka tego wszystkiego nie wie, no bo skąd mogłaby to wiedzieć ,skoro niedługo zostanie profesorem, a profesorowie to przecież nic nie wiedzą, nic.

Nasuwa się tu bardzo dobre porównanie z Cesarstwem Rzymskim, kiedy Alaryk w 410 r. wódz Wizygotów zdobył i plądrował Rzym, w rzymskim senacie trwały obrady na temat, czy usankcjonować małżeństwa kazirodcze tzn. matki z synem itp.  Senatorowie byli tak ogłupieni ,że nic nie widzieli, że palą, że gwałcą, ze rabują ? nic, po prostu nic. Teraz też tak jest w Europie, gwałcą a oni nazywają to molestowaniem, bo przecież gwałt zbiorowy, to nic takiego.
Normalny człowiek zastanawia się czy jest na to jakieś rozwiązanie, ano jest trzeba się zbroić i nie słuchać głupków, lewaków, całej tej zidiociałej bandy, która rządzi Europą, oni sobie poradzą mają straż, ochronę  a my będziemy ginąć i nasze dzieci, a najlepiej ich wysłać do Arabii Saudyjskiej ? tam jest ich miejsce. To do czego doprowadziło Europę lewactwo i cała ta ich poprawność polityczna, to już są szczyty kabaretowe, to już jest  obłęd kompletny.
                                                                                                                                                                                       Ewa R.

Artykuł nawiązujący do problemu uchodźców: Apokalipsa?