I znów o mediach: kłamstwa czy prawda? Czym nas się karmi w Polsce?

Z maila (wszystko do sprawdzenia, podane są linki do stron):

Media polskie nie podają prawdy, nadal. Ukraińska Prawda – kłamie prosto w oczy…
1)Sprawa zakładników w Ługańsku.

Prosty sprawdzian na prawdomówność polskich mediów: wmawiają one od ponad 24 godzin, że separatyści w Ługańsku przetrzymują kilkudziesięciu zakładników.

Zdementowała ta fałszywą wrzutkę ukraińskich władz w Kijowie CNN (nie mówiąc z Rosyjskiej TV24), zdementował to osobiście poseł ukraińskiego parlamentu Tihipko, który był tam osobiście.

Było więc mnóstwo czasu, aby poprawić błąd, ale niestety, jeszcze teraz – na przykład GW podaje, że zakładnicy są stopniowo zwalniani. Oczywiście, nie podano nazwisk rzekomych zakładników, bo ich po prostu nie było, ludzie wchodzą i wychodzą kiedy chcą. Najprawdopodobniej obowiązują prawa wojennej propagandy, a nie rzetelnego dziennikarstwa, albo redaktorzy GW uważają polskich obywateli za mieszkańców jakiegoś Bantustanu i stado baranów…

2) Obywatele Rosji jako płatni uczestnicy zamówionych przez Putnia protestów.

Okazuje się, że wśród około 70 schwytanych przez siły specjalne rządu ukraińskiego w Kijowie są tylko i wyłącznie mieszkańcy Doniecka, czyli miejscowi. Dlatego zakłamane media nie mogą podać żadnych danych personalnych zatrzymanych, bo to kompromitowałoby oświadczenia wysokich przedstawicieli politycznych państw – Ukrainy, USA i Polski.

Natomiast świadkowie wydarzeń twierdzą, że członkowie sił specjalnych, którzy schwytali 70 mieszkańców Doniecka, posługiwali się pomiędzy sobą językiem angielskim… Jest podejrzenie, że w ramach pomocy finansowej dla rządu w Kijowie została wynajęta prywatna firma ochroniarska z zachodu, takich jak te wykorzystywanych przez USA w okupowanym Iraku.

3) Ukraina odwdzięcza się za nasz wkład w walkę z Rosją. Wprowadziła embargo na import mięsa z Polski. Tej informacji nie ma pierwszych stronach gazet….

Eksporterzy: ukraińskie embargo

Struktura polskiego handlu wskazuje, że Ukraina jest na naszym…odległym partnerem handlowym. Niestety, chcemy zdenerwować tego większego, Rosję…
Handel zagraniczny – partnerzy Polski

Co i komu sprzedaje polska


Polecane: Problemy Ukrainy

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 komentarze do “I znów o mediach: kłamstwa czy prawda? Czym nas się karmi w Polsce?”

  1. Nic nowego. W 99,9% mediów w Polsce jest w rękach byłych funkcjonariuszy PRL-owskich, osób wrogo nastawionych do Polski lub w rękach obcokrajowców, którzy polską rację stanu mają w d….. Tyle i tylko tyle.

Możliwość komentowania została wyłączona.