I znów Problemy ze stadionem tym razem Gdańsk

Problemy z odbiorem następnego stadionu na Euro 2012. Po poznańskim obiekcie gdzie komisja podważyła jakość i konstrukcję dróg ewakuacyjnych (czytaj materiał: Stadion Lecha dwa razy droższy niż podobne obiekty w Niemczech! )

Cytat z materiału na interia.pl:

„Straż pożarna przygotowuje negatywną opinię na temat obiektu. Jej zdaniem, stadion wciąż pozostaje placem budowy. Obiekt ma być gotowy do końca czerwca. Odpowiedzialni za budowę stadionu zapewniają, że nawet mimo negatywnej opinii straży pożarnej zakończenie procedur odbiorowych do końca czerwca jest możliwe.
[…]
Oficjalna opinia strażaków ani do wykonawcy, ani do biura inwestycji Euro Gdańsk jeszcze nie dotarła, dlatego nie chcą sprawy komentować. Dawid Szpinak ze spółki BIEG zapewnia, że budowa stadionu zmierza już do końca. Podkreślił, że trwa pielęgnacja murawy, a na stadionie odbywa się sprzątanie i drobne prace wykończeniowe.”

Znów polska „rzetelność”?

Link do całości materiału:

Kolejny raz opóźniają się procedury odbiorowe gdańskiego stadionu PGE Arena

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.