IFA 2011 co się działo?

Hitów ponoć za wiele nie było… trochę zabawy: „zobacz siebie w trójwymiarze” -3D; Pentouch TV, myszka-skaner i… HMZ-T1 firmy Sony. Indywidualny zestaw AV …z efektami i odbiorem zbliżonymi do wizyty w kinie…

fragmenty z interia.pl:
Zaczynamy od firmy Sony:
„HMZ-T1. Sony zamknęło dwa niewielkie panele OLED o przekątnej 0,7 cala. Jak na takie małe wymiary, producentowi udało się uzyskać bardzo dużą rozdzielczość – 1280 na 720 pikseli. …
[…]
W urządzeniu umieszczono również słuchawki, które pozwalają na odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku o charakterystyce dookólnej.
[…]
Po założeniu okularów odnosimy takie samo wrażenie, jakbyśmy patrzyli na duży ekran, a emitowany dźwięk jest naprawdę potężny. Nieco gorzej urządzenie radzi sobie z wyświetlaniem materiałów 3D.
[…]
SUPER-MYSZ
LG LSM – 100 to mysz, która z początku może nieco odstraszać swoimi, nieco większymi, rozmiarami. Nadrabia ona jednak funkcjonalnością, bowiem zawiera w sobie wbudowany skaner. Znajdujący się po lewej stronie gryzonia przycisk Smart Scan umożliwia użytkownikowi skanowanie wszelkich dokumentów (maksymalny obsługiwany format to A3) w czasie rzeczywistym. Wystarczy poruszać myszką po dokumencie, dokładnie w taki sam sposób jak przy wymazywaniu tekstu gumką.
Zastosowanie technologii Optical Character Recognition pozwala na przenoszenie zeskanowanego tekstu bezpośrednio do Worda lub np. tabel do Excela.
[…]
Ekran dotykowy LG – 60 calowa Plazma
LG Pentouch oferuje 60-calowy panel HD z obsługą okularowej technologii 3D, chroniony przez szkło pancerne, dzięki któremu urządzenie to jest nie tylko funkcjonalne, ale i trwałe. Po podłączeniu do komputera poprzez HDMI, użytkownicy mogą skorzystać z narzędzi do malowania, przeglądarki internetowej oraz zagrać przy pomocy dotyku w niektóre gry, takie jak np. Angry Birds….”

Całość cytowanego materiału:
interia.pl …hity IFA 2011

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “IFA 2011 co się działo?”

  1. HITEM SĄ TERAZ FILMY PORNO W 3D I ENTUZJAŚCI TEGO TYPU GATUNKÓW PRZYRODNICZYCH MASOWO WYKUPUJĄ PO 300ZŁ OKULARY 3D:)
    DLA DZIECI FILMY W BLU-RAY,DLA ŻONY ROMANSE I MELODRAMATY A DLA SIEBIE POKĄTNIE ODPRĘŻAJĄCE DOZNANIA W 3D.JESZCZE BRAKUJE ZAPACHÓW Z TELEWIZORA:)TO BYŁBY HIT!

Możliwość komentowania jest wyłączona.