J. Palikot „zapomniał” o paru szczegółach w swoim zeznaniu majątkowym…?

Z materiału na wp.pl: „Janusz Palikot „zapomniał” wpisać do swoich oświadczeń majątkowych dwóch samochodów, samolotu, trzech pożyczek i udziałów w dwóch spółkach – wynika z akt umorzonego śledztwa, do których dotarło Radio ZET. …”

i dalej:

„…Polityk zapewniał prokuratorów, że oświadczenia wypełniał jego współpracownik, a on je tylko podpisywał. Wezwany przez śledczych doradca finansowy potwierdził, że Palikot nie przywiązywał zbyt dużej wagi do dokumentów i że niedbalstwo jest jego cechą osobistą. …”

Niezłe, całkiem niezłe… podziwiam najbardziej te osoby co sobie na świecznik postawiły takiego „niedbalucha” jako kogoś kto może reprezentować je w sejmie… w rządzie i w ogóle przed światem…
– to były prezydent Kwaśniewski był o niebo (hmmm czy aby na pewno; NIEBO) lepszy…. Przynajmniej dokuczała mu nasza przywara narodowa… „tylko” ….

Cytaty pochodzą z materiału: wp.pl: Janusz Palikot „zapomniał” o samolocie, samochodach i pożyczkach

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.