Kocie zdolności…

Kicia Różyczka na dachu w Boryszynie
Kicia Różyczka na dachu w Boryszynie


Z materiału:
„Mawia się, że jeśli jest się chorym to należy położyć się do łóżka, razem z kotem, by wyciągnął on z nas chorobę! Dotąd według lekarzy były to zwykłe bajki ? teraz jednak najnowsze badania amerykańskich i niemieckich naukowców całkowicie szokują.

Koty są często wykorzystywane, jeśli chodzi o leczenie najmłodszych pacjentów dotkniętych ADHD, gdyż ich słodki wygląd, miękkie futerko i delikatne mruczenie tworzą razem potężny, uspokajający efekt!…
Kolejną o wiele bardziej szokującą możliwością tych małych istot jest zdolność do zmniejszanie bólu, co związane jest z faktem, że ich sierść posiada ujemną jonizację co stoi w sprzeczności z chorymi dodatnio jonizowanymi miejscami, które co ciekawe koty wyczuwają i lgną do nich, co działa na nas niezwykle pozytywnie.

Podobnie jest z niesamowitą mocą mruczenia u kotów, która również działa przeciwbólowo na wszelkie organizmy ? nie tylko ludzkie!

Te zwierzęta obdarzone są, także pozytywnym wpływem na nasze serce, prawidłowe ciśnienie i nastrój, a nawet potrafią zwiększyć długość życia właściciela: Co wynika z badań, które pokazują że ponad 70% ludzi, którzy mają koty żyją od tych nie mających dłużej nawet o 10 lat!”
Kotka Emilki
https://youtu.be/BWDWqCzB3GE


Naukowcy udowodnili, że koty mogą leczyć i przedłużać życie! Sprawdźcie, co jeszcze potrafią?

Kitka mrrr

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.