„KONTROLA UMYSŁU” co to takiego?

Z  maila, recenzja:

„Podtytuł tej książki brzmi: „mówią ofiary i świadkowie elektronicznej kontroli umysłu”.
Zawarte w książce relacje często budzą grozę oraz szokują, pokazując jednocześnie zaawansowane technologie oparte na zdalnym sterowaniu mózgiem człowieka za pomocą fal elektromagnetycznych.
Wielkie mocarstwa tego świata korzystają z technologii kontroli umysłu z ukrycia ciągle zaprzeczając, że nie prowadzi się zasadniczo żadnych badań nad wpływem fal elektromagnetycznych na człowieka a wszelkie doniesienia przykładowo na temat ich szkodliwości są w majestacie tzw. nauki dyskredytowane.
Przedstawiona wizja społeczeństwa technologicznie sterowanego pokazuje jak bardzo ludzkość zbliża się do systemu, który można by nazwać demokracją totalitarną. Zdehumanizowany model cywilizacji zachodniej prowadzi tu do modelu społeczeństwa, gdzie ogromna większość społeczeństwa jest zniewolona.
To wszystko jest możliwe przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, gdzie np. chipy mają wielkość już nie ziarnka ryżu, ale 200 mikrometrów, kilkaset razy mniejsze od grubości włosa ludzkiego i są praktycznie nie do wykrycia. W połączeniu z nowoczesną technologią komputerową, z siecią anten komórkowych i siecią satelit możliwym się staje zewnętrzne sterowanie większości populacji na Ziemi przez niewielką grupę animatorów rzeczywistości.”

Z maila o kontroli umysłu:

„Czy w Polsce też prowadzi się eksperymenty nad techniką kontroli umysłów ? Wystarczy poszukać.

Cały czas testuje się na ludziach techniki kontroli umysłu, nawet w Polsce. Najczęściej ofiarami są ludzie związani z wojskiem (żona i dzieci wojskowego), częściej też kobiety.

Przypominam sprawę Damiana Ciołka.

Na karę dożywotniego więzienia skazał Sąd Okręgowy w Sieradzu 29-letniego Damiana Ciołka. Uznał, że były strażnik więzienny jest winny potrójnego zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Zabił trzech policjantów: Bartłomieja Kuleszę, Andrzeja Werstaka i Wiktora Będkowskiego. Cudem przeżył Tomasz Chudzik, aresztant, którego policjanci mieli zawieźć na przesłuchanie.”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jeden komentarz do “„KONTROLA UMYSŁU” co to takiego?”

  1. Nie jestem jakimś fanatykiem teorii spiskowych, ale z drugiej strony wystarczy trochę orientować się w technice i nauce żeby wiedzieć, że mózg tak samo korzysta z częstotliwości „radiowych” jak i inne urządzenia. Oczywiście są to totalnie różne wartości. Wiadomo, że w USA jak i w Rosji były prowadzone badania na temat możliwości kontroli umysłu za pomocą takich fal. Co przyniosły ? Tego nie wiemy.

Możliwość komentowania została wyłączona.