Muzułmanie w Dani odwołują obchody Świąt Bożego Narodzenia…

Stało się! Dochodzi już i do tego. Muzułmanie w Europie w ofensywie. Rada osiedla w Dani której większość, to muzułmanie odwołała obchody Świat Bożego Narodzenia. Chociaż wcześniej hucznie obchodzono muzułmańskie Święto Ofiarowania. Koszt tych obchodów to 60 tys. koron. Na choinkę miano wydać 7 tys. koron.
Wtedy rada osiedla stwierdziła że to za … drogo!
W Dani wrze. W osiedlu Egeldalsvaenge w miasteczku Kokkedal, na północ od Kopenhagi nie będzie Świąt Bożego Narodzenia? Jak wyglądać ma model państwa, w którym ma współżyć wiele religii, kultur z całego świata?
Czy tak, że Europa będzie uginała się przed naciskami wyznawców innych religii?
Wcześniej pisałem o aferze z kalendarzem unijnym gdzie święta Bożego Narodzenia zabrakło. Za to muzułmańskie i innych religii – jak najbardziej były ( W roku 2011 świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy nie będzie ).
Czy tak wygląda unijne równouprawnienie? Obrona kultury europejskiej? Religie równe i równiejsze? A może jeszcze inaczej: dyskryminowane?

Na podstawie materiału: Dania: muzułmanie w radzie osiedlowej znieśli obchody Bożego Narodzenia
W artykule opublikowanym na stronach WP, „Polska Zbrojna” zwraca uwagę na zwiększające się grupy żołnierzy we wszystkich armiach europejskich pochodzenia muzułmańskiego…:

„Czy na naszych oczach rośnie muzułmańska piąta kolumna, doskonale znająca europejskie zwyczaje, ale trudna do zidentyfikowania i zneutralizowania?
[…]
Muzułmanie, którzy są najliczniejszą mniejszością religijną na Zachodzie, współistnieją z nami od wieków. W wielu krajach Europy – Kosowie, Macedonii, Bośni i Hercegowinie – stanowią znaczny odsetek mieszkańców. Ich obecność to niezwykle ważny temat społeczny, bo Europa nie radzi sobie z ich asymilacją. Nie brakuje nawet głosów, że koncepcja wielokulturowości się nie sprawdziła, a islam nigdy nie będzie pasował do cywilizacji europejskiej. Na Starym Kontynencie (nie uwzględniając Turcji) żyje co najmniej 55 milionów muzułmanów, a prognozy mówią, że za kilka dekad islam stanie się dominującą religią Europy.”

źródło cytatu: To „koń trojański” w Europie? Sami dajemy im broń do ręki

Znane są prawy związane z brakiem lub bardzo małą asymilacją rodzin muzułmańskich. Też o tym pisałem w materiale o emigrantach i planach związanych z przyjmowaniem większych ilości emigrantów: Mamy; zamiast wspierać politykę prorodzinną ? przyjmować emigrantów: tak taniej?
W tym kontekście nie możemy liczyć na to, że rodziny islamskie będą jakoś specjalnie angażowały się w działania społeczne rozumiane tak, jak rozumieją je Europejczycy. To inny świat. Niestety. Stwierdzenie to nie jest przejawem, ksenofobii, czy rasizmu, jest po prostu stwierdzeniem faktu. I głosem zaniepokojonego ojca rodziny. W jakim świecie będą żyć moje dzieci?
Kiedyś podchodziłem do tych tematów iście lewicowo: żyjmy sobie wszyscy razem, kochajmy się i pomagajmy. I ok. Tyle tylko ze od nas Europejczyków o korzeniach chrześcijańskich wymaga się takiej definicji, za to druga strona – nie jest zobowiązana do niczego. CO więcej wprowadza swoje prawa (min. prawo szariatu).
Czy zaczniemy już niedługo żałować, że nie opieramy się na działaniach ściśle restrykcyjnych jakie kiedyś funkcjonowały wiele wieków temu w okresie średniowiecza?
Gdzie świat europejski toczył bezpardonową walkę ze światem Islamu? O byt?
Obecnie Islam nadal jest tak samo radykalny (jak nie bardziej) jak przed wiekami, często mówi się o braku jakichkolwiek praw kobiet w państwach takich jak Iran, na przykład niemożliwości prowadzenia przez nie samochodów, czy uniemożliwianiu jakiejkolwiek nauki.
Wielu znajomych którzy podróżowali po krajach arabskich potwierdzało mi te zachowania w Europie wręcz niepojęte.
A jednak zachowujemy się jak owce idące na rzeź nie zdając sobie sprawy że otwieramy furtkę do gehenny naszych kobiet w przyszłości o ile Islam opanuje Europę na tyle aby wymusić wprowadzenie swoich praw.
Można takie wnioski wyciągać obserwując to co się dzieje, chociażby na przykładzie sprawy w Dani.
Małymi kroczkami nadciąga do Europy Era Szariatu?

Polecam:
Recenzja: Radykalny islam
Wielce znaczący Fragment:
„Autor poruszył także bardzo ciekawy problem stosunku fundamentalistów do nowoczesności. Uznają oni bowiem nowoczesność za narzędzie, które należy wykorzystać (np. broń czy łączność), jednocześnie odrzucając jej wartości, które należałoby zastąpić wartościami islamskimi (s.144). Podejście do nowoczesności reprezentowane przez islamskich radykałów ma w tym przypadku dwuznaczny wymiar w postaci akceptacji zdobyczy technicznych wobec negacji zjawiska nowoczesności które według nich wciąga świat islamu w dżahilijję”.

Niektóre tematy związane z kwestią istnienia i współistnienia islamu w Europie: Muzułmanie i islam w Europie

I inne wyszukiwanie, gdzie na końcu jest materiał poruszający kwestię z powstaniem w Poznaniu minaretu: Minaret w Poznaniu

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

6 myśli w temacie “Muzułmanie w Dani odwołują obchody Świąt Bożego Narodzenia…”

  1. Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia, Ahmedzie. Do ŚMIERCI powiadasz? – pyta ze zdziwieniem Ahmed. Głowa postępowego europejczyka poturlała się po ziemi.

  2. „Głowa postępowego europejczyka poturlała się po ziemi.” – może w końcu przestaniemy być zbyt postępowi? – dlaczego ciągle wysuwamy się przed szereg? W kwestii równouprawnienia mniejszości nawet wtedy kiedy jest to jawne kładzenie głowy pod topór?

  3. Jawne dla nas, garstki osób potrafiących się czasem zatrzymać i spojrzeć uważniej na to, co dzieje się na około. Europa przez ponad 60 lat nie zaznała wojny. W tym czasie spokojnie mogły zapoczątkować się rewolucja obyczajowa oraz technologiczna. Kultura zachodnia z tym całym przybytkiem i szybko zmieniającymi się trendami wprost przemawia do ciebie: żyj „tu i teraz”! Perespektywiczność myślenia przeciętnego europejczyka ograniczyła się do roku czasu, do momentu wypuszczenia na rynek nowego modelu iPhone’a, a do czterech lat w przypadku przedstawicieli władzy państwowej. Ilu młodych ludzi wybiera kierunek studiów pod kątem planowania przyszłości, a ilu z nas myśli o odkładaniu na emeryturę… Eurabia za 50 lat?! Wolne żarty! To nie przypadek, że w Europie u władzy mają się dobrze czerwoni socjaliści. Tylko oni mogą pomóc zachłyśniętym wolnością europejczykom utrzymać ich naturalne środowisko niezahamowanej konsumpcji i dostarczania nowych bodźców. Parafrazując Otto von Bismarck’a „dajcie europejczykom wolność, a sami się wyniszczą”. Ale jestem dobrej nadziei: któregoś dnia w jednym z krajów zagrożonych islamizacją, dojdzie do potwornego wydarzenia, które zapoczątkuje ogólnoświatową dyskusję na temat miejsca ciapatych w przestrzeni publicznej i idei multikulti. Europejczycy obudzą z letargu, ale… to nie jedyny nasz problem. Na horyzoncie pojawiają się Chiny.

  4. Pan Jezus Chrystus jest Jedynym i Prawdziwym Panem Bogiem Wszechmogącym, któremu jedynie należy oddawać cześć i chwałę. Jedynie przed Panem Jezusem Chrystusem należy zgiąć kolano i złożyć pokłon bo jest Królem Izraela od wieków i na wiek .Amen. Dowiedz się więcej ….
    http://www.panmojbogmoj.eu

Możliwość komentowania jest wyłączona.