Najlepsi kibice EURO 2012 – Irlandczycy: The Best Football Fans Euro 2012: Irish.

Mimo przegranej kibicowali swoim. Śpiew i doping do ostatniej chwili. Drużyna też grała do końca z honorem nie poddając się. Piękny przykład prawdziwego sportowego zachowania.
Powinniśmy brać przykład z Irlandczyków. Wspaniały doping do samego końca śpiew mimo świadomości przegranej i pewności że drużyna Irlandii jest już bez szans na awans do ćwierćfinałów.
Bez żadnych gwizdów, bez gniewu. Tak jak powinno wyglądać uczestnictwo w tej imprezie…Tak powinien wyglądać prawdziwy sport. Irlandczycy dają przykład.
TO jest honorowa rywalizacja. To jest zabawa. Nie powinniśmy w tą rozrywkę mieszać podziałów, polityki, i wielu innych niepotrzebnych spraw.

Irlandczycy dali przykład jak z godnością i honorem przegrywać. Uczmy się od nich dobrego tonu i zachowania. Może nam się przydać.

Kibicowałem Irlandczykom z całego serca, nie udało się…cóż. Sport. Ludzie jednak wspaniali!

Pozdrowienia z Polski dla Irlandii!

Filmiki z kibicami irlandzkimi: Irlandczycy w Poznaniu na Euro 2012 ? Kiedy znów zagoszczą?

Piotrek

Strona independent.ie informuje o porażce drużyny Irlandii, artykuł: Torres double helps Spain send Ireland out of Euro 2012

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Najlepsi kibice EURO 2012 – Irlandczycy: The Best Football Fans Euro 2012: Irish.”

  1. Uważam, że Polacy też nie mają się czego wstydzić. Może ich gra nie do końca zachwyca, ale kibiców za to można nam zazdrościć.

Możliwość komentowania jest wyłączona.