Nie łudźcie się! ACTA i tak wejdzie Tusk udaje, że jest przeciw…; „Pomyliłem się”

„…Premier Donald Tusk zapowiedział, że w Polsce nie będzie ratyfikacji ACTA w obecnym kształcie…” Zwróćcie uwagę: A więc w innym kształcie przejdzie… Czy to oznacza, że znów ktoś nas robi w „trąbę”…?

Oznacza to tylko tyle, że politycy wejdą w tak skomplikowane liczne i niezrozumiałe debaty, że nic z tego społeczeństwo nie zrozumie.
Efektem będzie tryumfalne „odkręcenie” błędów w ACTA i ratyfikowanie „bezbłędnej” umowy.
Ponadto jest to próba przypodobania się społeczeństwu i przypudrowania wpadki…:
„Moim zdaniem powinniśmy wykorzystać tę okazję, aby ożywić paneuropejską debatę z udziałem wszystkich zainteresowanych stron, w pełni otwartą i demokratyczną, zmierzającą do osiągnięcia pełnego zrozumienia stojących przed nami zagadnień”.

Bądźmy czujni!

Cytat z materiału: Tusk w liście ws. ACTA wzywa do paneuropejskiej debaty

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Nie łudźcie się! ACTA i tak wejdzie Tusk udaje, że jest przeciw…; „Pomyliłem się””

  1. też myślę, że wejdzie pod inną nazwą lub w inny sposób, bo monopol zawsze odkąd istnieje cywilizacja był najchętniej uprawianą metodą korupcji w białych rękawiczkach – nadawany przez łaskawego „Króla” uznaniowo, by nałogowo uzależnić „wybrańców” od okradania innych z własności materialnej (a dziś nas wszystkich już na masową skalę) w majestacie złodziejskiego prawa podważającego odwieczne prawo własności materialnej, w zamian za lojalność, no i haracz dla „Króla” od tego procederu oraz obronę złodziejskiego systemu…, jak niepodległości…, więc beneficjenci tego systemu i ci, którym się wydaje, że mogą nimi być, bronią tego systemu złodziejskiej korupcji, jak niepodległości, bo pewnie wydaje się im, że coś im z tego skapnie…, a w gruncie rzeczy, to nic ich nie różni od złodziei, skoro taką kradzież popierają…,

    ACTA jest tylko jednym ze skutków.., albo jednym z narzędzi, by ten monopol egzekwować, stąd musimy jak najszybciej usunąć z polskiego i europejskiego prawa tą @merykańską pseudo „własność intelektualną” z systemem złodziejskich monopoli, których tylko wtórnymi, choć nieuchronnymi następstwami są już te wszystkie neo-f@szystowskie narzędzia śledzenia, cenzury, kontroli niepokornych, policyjnego dozoru, karania i bezpardonowego zamordyzmu, jak ACTA, SOPA, PIPA, TRIPS, TPP, ECHELON czy INDECT i również GMO, a to przecież nic innego jak „globalny, totalny us@uschwitz w budowie”, lecz to tylko skutki IP, czyli korupcyjnego, złodziejskiego monopolu, stąd jeśli szybko nie usuniemy tej pseudo „własności intelektualnej” z prawa polskiego i europejskiego, to cały czas będziemy walczyć pozornie, tylko z wiatrakami wymachując na próżno rękami i krzykami na prawo i lewo, itp…, prawo nie może być wewnętrznie sprzeczne, gdyż wówczas prowadzi do bezprawia…, czas się ocknąć i przejrzeć na oczy…

Możliwość komentowania jest wyłączona.