Ogrodzenie konieczne na granicy z Ukrainą.

Powiedziałbym: odgrodzenie…
Z maila:
Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiam treść pisma do ministra Mariusza Błaszczaka w sprawie konieczności budowy ogrodzenia z Ukrainą. Proszę o podpis w imieniu organizacji społecznych i politycznych które działają na Podkarpaciu (list mogą podpisywać także przedstawiciele organizacji których nie mam w wykazie). Oczywiście podobne listy można pisać z innych regionów Polski.
[…]
Pozdrawiam Andrzej Zapałowski


Oczywiście podpisałem.
Piotr Szelągowski

List do MSWiA płot

Ps
Każdy kto chciałby podpisać to pismo proszę o kontakt – umożliwię to.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

4 myśli w temacie “Ogrodzenie konieczne na granicy z Ukrainą.”

  1. Popieram apel Pana dr Andrzeja Zapałowskiego. Dariusz Chrobak. Krosno, woj. podkarpackie.

  2. W tej chwili najważniejszym jest aby inicjatywa ta stała się szeroko upowszechniona. Odgrodzenie tego typu może tylko zabezpieczyć nasze dzieci, nas samych przed wieloma kłopotami, a może nawet i czymś gorszym. Ponadto – to granica UE – a więc tym bardziej powinna być dobrze strzeżona.

  3. i tak niedługo, w związku z upadkiem UPAdliny granica będzie znajdować się na Zbruczu, to naturalna przeszkoda, budowa ogrodzenia będzie zbędna
    za czasów, kiedy mieliśmy niepodległe państwo Zbrucz był skuteczną przeszkodą dla sowieckich szpiegów i dywersantów, przed banderowską dziczą też nas zabezpieczy

    1. Raczej wątpię Tomaszu – po takim ” dobrowolnym wcieleniu” (przeciwko któremu zdecydowanie jestem) będziemy mieli V kolumnę za plecami – głupota.

Możliwość komentowania jest wyłączona.