Ostatni dzień targowy…Securex.

…I dron na kabel (zasięg 80 metrów, kabel ma 100m). Cały zestaw około 80 tys Euro netto: dron, zestaw bazowy, i super kamera. Co ciekawe sterować nim może nawet laik.Dron jest do zastosowania militarnego:

Firma:

TO naprawdę duże maszyny…

mniejsza…

Technologia pędzi do przodu. Mamy tego efekty na takich targach jak Securex.
Polskich targach w Poznaniu.

[Od czasu do czasu piszę o polskim biznesie, bo przecież organizacja targów a wiec wymiany doświadczeń, nowinek i prezentacji biznesu to nic innego jak robienie pieniędzy. Szczerze powiem, że zamiast tracić tyle energii na malkontenctwo powinniśmy więcej poświęcać czasu na WSPÓLNE projekty biznesowe, podawać rękę sobie nawzajem – brać przykład z narodu wybranego.

Ten, który często przytaczam: pewien biznesmen pochodzenia izraelskiego nie znajdując dystrybutora (tej samej narodowości) pewnego programu komputerowego programu, który akurat był mu potrzebny do pracy w swoim przedsiębiorstwie (w danym kraju), tak długo szukał, aż znalazł w innym kraju firmę prowadzoną przez krajana – który miał w sprzedaży ów produkt i kupił oczywiście od niego.]
Warto brać przykład?
A nie chodzić po marketach w rękach obcego kapitału?


niepoprawni.pl
3obieg.pl

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.