Podziękowanie za wsparcie.

Dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali i oddali na mnie głosy. Są to głosy szczególne dla mnie ważne ponieważ zostały oddane na mnie imiennie – od osób które mnie znają i wspierają. Niestety, szans nie było – trzeba by zaistnieć politycznie, a jak wiecie raczej dystansuję się od tego poza sytuacjami, w których mówię o tematach mi bliskich – Kresach, Strzelectwie i Życiu Poczętym. Raz jeszcze udało się o nich powiedzieć szerzej. I to jest najważniejsze. Miejsce 14-te na liście utrzymane ilość głosów która przypadła mi – 797 głosów po przeliczeniu naszej dwudziestki to dokładnie właśnie to miejsce. Raz jeszcze WSZYSTKIM mi pomagającym i tym, którzy oddali głosy dziękuję.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 myśli w temacie “Podziękowanie za wsparcie.”

  1. Piotr wszystko świetnie wyszło , widocznie twoje działania maja być na innym polu i tak trzymaj . Będę wspierać . Liczy się działanie a nie tylko mówienie . Pozdrawiam serdecznie .

  2. Z tym wynikiem samorządu byś nie zaliczył, odpuść sobie politykę, tym bardziej z pisem, poznaniaków nie kupi się za 500+. Sprawy polsko-ukraińskie są Twoim powołaniem, bo to robisz najlepiej – pisze do Ciebie wnuk obrońcy Lwowa. Pozdro.

    1. Nie chodzi w startach tylko o dostanie się – chodzi o nagłośnienie tego czym się zajmuję między innymi: tego o czym piszesz; Prawdy o Kresach o Zbrodni. To jest najważniejsze w tych działaniach – propagacja. Można mnie w tym wspierać budując też poparcie poprzez liczbę oddanych głosów można też dołączać do Stowarzyszenia. Tylko tak najskuteczniej właśnie przy okazji wyborów można wyjść do społeczeństwa, wstrząsnąć nim, dać sygnał – i to się dzieje, znów poznałem paręnaście osób, które będą wspierać Stowarzyszenie. Swoją drogą odezwij się na priv do mnie. Zapraszam do współpracy :-).
      Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.