Pogrzeb … cichy pogrzeb.

Polecam pewien tekst:
„Nawet pogrzeb wyklęto, zanim się odbył. Aż takiej atmosfery wyciszenia nie spodziewałam się w najczarniejszych przewidywaniach. Oczekiwałam raczej jakiejś formy marginalizacji wydarzenia, w mediach głównego nurtu, zdawkowych napomknięć jedynie, krytycznych uszczypliwości, ale nie ciszy! Moje warszawskie radio, od rana, zachłystywało się informacjami o 37 Maratonie Warszawskim i straszyło mieszkańców utrudnieniami w ruchu i przewidzianym wyłączeniem poszczególnych ulic. Prognozowano długie godziny tych uniedogodnień. Mąż sprzed telewizora z oburzeniem sygnalizował zupełny brak informacji o pogrzebie Żołnierzy Wyklętych. To maratończycy byli medialnymi bohaterami tego poranka….”

Całość na: Niepoprawni.pl: Pogrzeb

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

4 komentarze do “Pogrzeb … cichy pogrzeb.”

  1. w Warszawie podczas pogrzebu mjra „Łupaszki” tow. Chazan urządził dla odwrócenia uwagi manifestację w sprawie ochrony życia poczętego
    pewnie go sumienie gryzie za dawne doświadczenia, a i sowieckiej przewodniej partii trzeba się przysłużyć, odciągnąć środowiska prawicowe od uroczystości pogrzebowych naszego bohatera

  2. przecież to jawna prowokacja, odciągnąć kilka tysięcy osób od patriotycznej uroczystości, którą był pogrzeb mjra „Łupaszki”
    Chazan nie mógł urządzić tego dzień później? no chociaż kilka godzin później?

    1. i dlatego od razu „Towarzysz?” z doświadczenia wiem że ludzie robią równocześnie kilka imprez nie komunikują się – i to jest problem.

Możliwość komentowania została wyłączona.